Gnije i śmierdzi

  • 14.05.2018, 08:45
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Gnije i śmierdzi
Kolejne zgłoszenie do naszej rubryki "MINUS". - Ponad tydzień temu panowie kosili trawę przy ul. Chrobrego 22-30 - piszę Czytelniczka. - Zamiast posprzątać wysypali trawę na jedno z miejsc parkingowych, do dziś mimo interwencji nikt nie ma zamiaru posprzątać. Trawa gnije, śmierdzi zaczynają się wylęgać robale przesyłam zdjęcie.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Polak_mały
Polak_mały 17.05.2018, 22:58
Aha... Nie wiedziałem !
Twoje wyjaśnienie zupełnie zmieniło moje postrzeganie tego świata ;)

A jakbyś był taki uprzejmy to wyjaśnij mi jeszcze kolego - gdzie ona to pisze...
o tym że trawę i że przed domem ... bo ja nic nie widzę:)
Gdzie to jest napisane ?

Czytelniczka to może pisze ale gazeta publikuje. Równie dobrze czytelniczka może napisać że jej sąsiad nie myje nóg ... I co ?
Ja widzę tylko bezpodmiotowy i kontrowersyjny tytuł: "Gnije i śmierdzi" i jednozdaniowy artykuł: "Kolejne zgłoszenie do naszej rubryki „MINUS”" opatrzony fotką kupki suchej trawy. Czy jest tu jeszcze coś więcej ?
Kol
Kol 21.05.2018, 13:14
Polaku maly, a czego ty oczekujesz po rubryce minus? Analizy egzystencjalnych dylematow gnijacej trawy? Walnij sie w glowe.
Polak_duży
Polak_duży 21.05.2018, 12:58
Przepraszam, że się wtrącam, ale świeżo ścięta trawa zrzucona na pryzmę nie jest sucha, jeśli nie była specjalnie suszona. Może wierzchnia warstwa jest naturalnie podsuszona, ale wewnątrz pryzmy trawa gnije i śmierdzi. Atakowanie „Gazety” za publikację skargi mieszkanki jest, bardzo delikatnie mówiąc, kompletnie chore.

„Gazeta” publikuje również kontrowersyjne wypowiedzi, które mogą nie podobać się naszym włodarzom a nawet komentarze nieprzychylne samej „Gazecie”, więc koleś nie marudź i lepiej weź się za coś konkretnego, np.za czynne poparcie skarżącej się mieszkanki celnym uderzeniem w tych, którzy po sobie nie posprzątali, choć mają taki obowiązek. Jak nie wiesz, co robić, to zgłoś się do tego stowarzyszenia mieszkańców w Stanowicach – oni przydzielą ci społeczną robotę na miarę twoich możliwości i na pożytek mieszkańców.
Zabawny
Zabawny 21.05.2018, 08:37
Hahaha Polak_mały wyłącz sobie AdBlocka .
Marek
Marek 17.05.2018, 15:35
Polaku Mały, przecież to nie gazeta pisze, tylko czytelniczka wkurzona tym, że ktoś jej wysypal przed domem trawę i przez tydzień nie wywiozl. Minus to taka rubryka, gdzie czytelnicy mogą się poskarzyc, widać że nie jesteś stałym czytelnikiem Powiatowej
Polak_mały
Polak_mały 15.05.2018, 12:13
Coraz lepsze macie te artykuły... są tak krótkie że nie opłaca się ich otwierać. Niedługo nie będzie tu po co zaglądać.
Podziwiam ten lot pikujący gazety ;) Prawdopodobnie chodziło Wam o zbliżenie się do poziomu poczytności tabloidów
- a może nawet ich poczytalności lub nie. W ten sposób nie zachęcicie czytelników do kupna papierowej gazety.
Efekt jest taki że możecie szybko zderzyć się z brukiem. Czego oczywiście Wam nie życzę ...

Jak można napisać że "gnije i śmierdzi" pokazując na zdjęciu suche siano ;)
Po prostu pewnie skosili trawę i czeka na wywózkę.

Pozostałe