ZWiK informuje o odprowadzaniu wód deszczowych z dróg i ulic

  • 11.07.2017, 15:06
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
ZWiK informuje o odprowadzaniu wód deszczowych z dróg i ulic
ZWiK Sp. z o.o. w Oławie informuje, iż w zakresie prawidłowego odprowadzania wód deszczowych z dróg, odpowiada za drogi miejskie i w nich sukcesywnie dokonuje czyszczenia wpustów ulicznych zgodnie z harmonogramem przedstawianym na stronie internetowej Spółki (tutaj). Chwilowe zakłócenia w odbiorze wód deszczowych ZWiK usuwa na bieżąco w miarę posiadanych zasobów, jednakże przypadku intensywnych opadów deszczu, Spółka nie może w jednym czasie interweniować we wszystkich miejscach wymagających jej reakcji, za co serdecznie przeprasza i liczy na Państwa wyrozumiałość i cierpliwość. Informujemy, że na terenie Oławy występują również drogi, za które odpowiadają podmioty inne niż ZWiK. Do dróg tych należą drogi: prywatne, powiatowe, krajowe i wojewódzkie. Wśród takich dróg są między innymi ul. Kutrowskiego, 1 Maja, 3 Maja, 11 listopada, Opolska, Broniewskiego. W przypadkach stwierdzenia zakłóceń w odbiorze wód deszczowych prosimy o kontaktowanie się z podmiotami wskazanym w „Wykazie dróg i ich zarządców na terenie miasta Oława”.
(ZWiK)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
as
as 13.07.2017, 09:45
Studzienka na ul. Młyńskiej pod bankiem Pekao ciągle zatkana, samochody oblewają ludzi!
Małgorzata
Małgorzata 12.07.2017, 07:46
"........ZWiK usuwa na bieżąco w miarę posiadanych zasobów...." - bardzo śmieszne ha ha ha!!!!!! ZWiK i na bieżąco????!!!!!! Przecież to się wyklucza.
Mam nieodparte wrażenie, że w tej instytucji wszystko zależy od czyjegoś " chce mi się - nie chce mi się " według mnie jest tam tyko jedna Pani której się chce której się chce , ale ona sama ZWiK nie pociągnie.

Pozostałe