Władza zmienia zdanie. Będzie chodnik!

  • 28.11.2016, 09:53
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Władza zmienia zdanie. Będzie chodnik!
To już koniec sporu o remont ul. Liliowej? Wszystko wskazuje na to, że tak. Burmistrz Bogdan Szczęśniak podjął decyzję o włączeniu budowy chodnika do projektu - Po powrocie z urlopu dowiedziałem się, że trwa głośna kłótnia na temat chodnika w tym miejscu - powiedział Szczęśniak 25 listopada, podczas sesji Rady Miejskiej. - Po konsultacji z wiceburmistrzem Romualdem Piórką zdecydowałem, że wykonamy chodnik na całej długości Liliowej. Projekt będzie realizowany bez zakłóceń. Mamy wstępną akceptację projektanta, jesteśmy też po rozmowach z prezesem spółdzielni mieszkaniowej, który również nie widzi przeciwwskazań. Chciałbym, żebyśmy zamknęli ten temat, ponieważ kolejna dyskusja niczego nie wniesie. Więcej - w papierowym wydaniu "GP-WO". (kt)  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lulek
lulek 29.11.2016, 17:14
Oni wolą dla siebie do kieszeni niż na chodnik
Prawda w akcji
Prawda w akcji 29.11.2016, 18:32
A propos kieszeni...to tuż za miedzą powiatu się dzieje...funkcjonariusze wrocławskiej delegatury CBA zatrzymali dzisiaj senatora PO i 11 z jego otoczenia...
Anna
Anna 28.11.2016, 10:45
Na ulicy Koscielnej rowniez przydalby sie nowy chodnik jak sie schodzi z gorki w strone klatek ... Tutaj rowniez chodnik w oplakanym stanie jest. Mozna zeby wybic idac.

Pozostałe