Starosta: - Nie miałem z tym nic wspólnego

  • 10.07.2020, 15:10 (aktualizacja 10.07.2020, 16:10)
  • TuOlawa (AH)
Starosta: - Nie miałem z tym nic wspólnego Zdzisław Brezdeń zaprzecza, że dzwonił do mężczyzny, który wczoraj usuwał baner z ulicy Młyńskiej. Dziś ten baner wciąż jest na ulicy Młyńskiej, po godzinie 13.00 leżał w pobliżu kubłów na śmieci...
Zdzisław Brezdeń zadzwonił dziś do redakcji, informując, że nie rozmawiał wczoraj z mężczyzną, który usuwał banery umieszczone bez zgody na ulicy Młyńskiej

- Ten człowiek powiedział nieprawdę, użył bezprawnie mojego nazwiska, a ja z nim nie rozmawiałem, nie mam z tym nic wspólnego - mówi dziś starosta i prosi o sprostowanie tej informacji.

Przypomnijmy, że burzliwą dyskusję wywołały wczoraj plakaty jednego z kandydatów powieszone nielegalnie na drzewach i terenach miejskich. Po godzinie 15.00 spotkaliśmy dwóch mężczyzn (jednym z nich był lokalny sympatyk PiS), którzy usuwali baner. Jeden z nich powiedział, że dzwonił Zdzisław Brezdeń i zapytał go czy nie podjąłby się usunięcia banerów z dwóch miejsc - przy ulicy Iwaszkiewicz i Młyńskiej. Mężczyzna twierdzi, że zgodził się na prośbę starosty. Pisaliśmy o tym: https://www.tuolawa.pl/wiadomosci/20180,usuwaja-banery-straz-miejska-zlapala-osobe-na-wieszaniu-plakatu

Banery wczoraj zostały usunięte z terenów zielonych i położone w pobliżu śmietnika. Dziś wciąż były na Młyńskiej, jeden z nich w pobliżu śmietnika, drugi oparty o pobliski budynek. Foto poniżej.

TuOlawa (AH)

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olo
Olo 13.07.2020, 00:08
Tradycyjnie starosta Nic nie wie.....a przecież to jest Szef PiS w Oławie i jakoś trudno wierzyć w te słowa. Bo jak Nie Wie to co to za szef, a jak wie to niezły kłamca z niego.
Kto
Kto 11.07.2020, 23:59
Panie Starosto a z cieciami etatów w Szkole Specjalnej to też nie ma Pan nic wspólnego? Bo dyrekcja twierdzi ze to dzieki Staroście musiała zniszczyć wspaniale grupy ludzi pracujacych z naszymi dziecmi. Pragne przypomniec że dzieki Pana? decyją zwolniono kilka osób i ucieto etaty na pensje nawt nie GŁODOWE!!! Ps. Wiemy ze Dyrekcja tej szkoły nie jest widocznie w stanie madrze gospodarować tą placowką jezeli robi takie ruchy jako jedyna w Powiecie.
Adam
Adam 11.07.2020, 15:05
Starostwo to jedyna instytucja w powiecie która jest dalej w okopach przed wirusem czy nie słyszeli Krzywoustego że wirus to zwykła grypka.
M
M 11.07.2020, 09:29
Nic nie mogę, to nie ja, nie mam nad tym kontroli, nie mam nic wspólnego.
To zwroty które chyba przylgnęły do starosty na stałe...
Antoni
Antoni 11.07.2020, 07:30
No to Adamie POczekaj przyjdzie czas ze i ty sie doczekasz sie wspanialych rzadow Platfusow,a g...o w tedy poczujesz i to podwojnie.
Mb
Mb 10.07.2020, 22:03
Tak tak... Ja nikomu nic nie kazalem... Smieszne wybielanie swej osoby. Ja też nie kazalem ... Jeszczs trzeba sie rozpłakać...
Adam
Adam 10.07.2020, 18:04
A 10 lat temu Platforma robiła tak i tak i tak .......a co mnie to g obchodzi mam 22 lata i pytam co zrobicie dla mnie i innych młodych oświadczam że 500+ to też już historia.
Ola
Ola 13.07.2020, 00:11
22 lata ? Nie płacisz PIT-u to jest 18% wynagrodzenia więcej od co dla Ciebie zrobił obecny rząd. Chyba że mamusi Cię utrzymuje to nie masz nic.
Kazik
Kazik 10.07.2020, 20:24
weź się do roboty , a nie oświadczaj
 Ja
Ja 10.07.2020, 18:59
Pytasz Adamie: co zrobicie dla mnie i innych młodych? A co ty i inni młodzi zrobicie dla Polski? PO, 500+ to historia - pomyśl i wyciągnij wnioski chyba, że jak piszesz tylko g ... cię obchodzi.
Leon
Leon 11.07.2020, 08:39
Czy obrzucanie się błotem i wypominanie win zapewni młodym miejsca pracy, mieszkania, zdrowy klimat itp?
alina
alina 10.07.2020, 17:40
A banery Rafaua stoją przed wieżowcem koło PKS-u i obok baneru PAD przed LO. I niech sobie stoją, mnie to nie przeszkadza.
Wyborca
Wyborca 10.07.2020, 17:12
W Oławie taka walka o głosy w II turze wyborów, wszyscy szukają sensacji a Pan Starosta na urlopie w Świnoujściu ;) pełen profesjonalizm jak na Staroste przystało ;)

Pozostałe