SGL Local Press 2018 - znowu wśród najlepszych!

  • 14.03.2019, 14:11
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
SGL Local Press 2018 - znowu wśród najlepszych!
W czwartek 14 marca o godz.12.00 podczas gali w Zamku Królewskim w Warszawie został rozstrzygnięty konkurs SGL Local Press 2018. Oprócz głównej nagrody – dla Gazety Roku, wręczone zostały statuetki dla zwycięzców w dziewięciu kategoriach, w tym jednej specjalnej. Konkurs SGL LOCAL PRESS ogłaszany jest nieprzerwanie od 2008 roku. O nagrody w licznych kategoriach dziennikarskich i fotograficznych ubiegają się dziennikarze prasy lokalnej, bez względu na przynależność macierzystej redakcji do SGL. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe i statuetki. Kategorie konkursowe to: dziennikarstwo śledcze i interwencyjne, dziennikarstwo specjalistyczne, reportaż prasowy, wywiad i inne gatunki publicystyczne, fotografia, fotoreportaż, materiał wideo, portal gazety lokalnej, dziennikarska akcja społeczna lub interwencyjna. W ramach konkursu przyznawana jest również nagroda specjalne za najciekawszy tekst o bohaterze zgłoszonym uprzednio do konkursu MPW im. Jana Rodowicza „Anody”, nagroda ta ufundowana jest przez Muzeum Powstania Warszawskiego.    Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie została nominowana w trzech kategoriach:
  • WYWIAD I INNE GATUNKI PUBLICYSTYCZNE - Kamil Tysa za tekst pt. „Od tego, który leży pod płotem dzieli mnie tylko jeden kieliszek”
  • REPORTAŻ - Jerzy Kamiński za reportaż o Kazimierzu Domańskim - „Niepamięć”
  • AKCJA SPOŁECZNA LUB INTERWENCYJNA - „Pomagamy na setkę – dajmy im kawałek Polski”
Choć w tym roku nie zdobyliśmy nagrody, to ogromne wyróżnienie dla naszej redakcji! Po raz kolejny zostaliśmy docenieni w najważniejszym konkursie dla dziennikarzy gazet lokalnych.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe