Potrącenie za mostem

  • 27.10.2021, 08:38
  • (tk)
Potrącenie za mostem
Tuż za mostem na Odrze (patrząc od strony wjazdu do Oławy), przy ul. Chrobrego doszło do potrącenia

Poszkodowanym jest młody mężczyzna, którego zabrała karetka. Na miejscu pracują służby. Możliwe są utrudnienia.

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Do pseudo kierowców
Do pseudo kierowców 28.10.2021, 17:29
Jezdnia jest przeznaczona do jazdy samochodów !Pieszy też musi zachować ostrożność zanim wejdzie na drogę !!Tak mówią przepisy !Pseudo kierowcy niech jeżdżą nawet 20 na godzinę ,tymi starymi parchami !
Tomasz F.
Tomasz F. 29.10.2021, 07:08
albo niech się przesiądą do komunikacji miejskiej jak się boją jeździć
M.Ko
M.Ko 28.10.2021, 08:18
Bardzo proszę o kontakt rodzinę potrąconego Pana mój e-mail: [email protected]
krsi
krsi 29.10.2021, 07:07
w dobie takiej popularności oszustw internetowych ja bym się nie kontaktował
Olga
Olga 28.10.2021, 17:34
A co to darmowa reklama ,czy bezczelność !
dżef
dżef 28.10.2021, 10:45
pseudo kancelaria odszkodowawcza?
A
A 27.10.2021, 17:42
Piesi .... idą nie patrzą ,najlepsi są z tefonem w ręku
kolega potrąconego
kolega potrąconego 27.10.2021, 14:30
o to tu mojego kolege potrącili :DDD
Trz
Trz 27.10.2021, 13:02
Pewnie miał pierwszeństwo.
Tomek
Tomek 27.10.2021, 11:22
Karetki i ludzie pracujący w pogotowiu to porażka służby zdrowia !!
Olga
Olga 27.10.2021, 11:21
Od kiedy zmieniły się przepisy .to piesi wprost wpadają na jezdnię ,bo im się należy !!Nie rozumieją ,że kierowca musi ich zauważyć ,że chcą wejść na jezdnię ,nie widzi wszystkiego i nie wie jaki zamiar, ma idący po chodniku !!
xxx
xxx 28.10.2021, 12:39
Komentarz wielkiego kierowcy, jestem ciekawy ile raz zatrzymałaś się dobrowolnie żeby przepuścić pieszego. Typowy komentarz ograniczonego pseudo kierowcy.
kierowca
kierowca 27.10.2021, 19:23
Dlatego kierowca ma zachować ostrożność widząc pieszego w okolicy przejścia. A jak się nie zna przepisów i co gorsza (o zgrozo) "nie widzi wszystkiego" to nie powinien kierować pojazdem!
Kazik
Kazik 28.10.2021, 07:45
najlepiej na ręcznym niech jedzie
Ludwik
Ludwik 27.10.2021, 10:09
Leżący na asfalcie musiał około 20 minut na karetkę czekać. (zawał lub udar nie ma żadnych szans). Skandal. Chyba za takie i inne zaniedbania przyznano dyrektorowi szpitala premię.
SięNieZnamToBredzę
SięNieZnamToBredzę 27.10.2021, 10:52
I po co takie głupoty gadasz? Masz ty RIGCZ? Karetki pogotowia i ratownicy stacjonują u nas na PKS'ie i nie mają nic wspólnego z naszym szpitalem (chociaż przyznam że do najlepszych to ten szpital nie należy)
dżef
dżef 27.10.2021, 11:56
tez się starosta popisał umieszczając pogotowie na końcu miasta
Liczba Q
Liczba Q 28.10.2021, 10:48
A szpital to niby w centrum Oławy
dżef
dżef 28.10.2021, 13:08
ze 2 razy bliżej rynku niż obecna siedziba pogotowia
M.
M. 27.10.2021, 10:48
A co ma dyrektor szpitala do karetek???!
MArian
MArian 27.10.2021, 10:04
Tak kończy się pierwszeństwo pieszego, a samochód w miejscu się nie zatrzyma.
Gdzie jest zasada ograniczonego zaufania?
gość xy
gość xy 27.10.2021, 14:48
zasada ograniczonego zaufania- to znaczy że jako pieszy muszę mieć pistolet lub karabin w gotowości jak chcę iść po chodniku (nie wiadomo kiedy jakiś dureń pomyśli, że to parking) lub będę chciał przejść przez -nawet przejście- na drugą stronę ulicy. (kierowcy raczej przepisów nie znają)

Pozostałe