14,4 litry krwi dla WOŚP!

  • 13.01.2020, 15:11
  • tuOlawa BS
14,4 litry krwi dla WOŚP!
W niedzielę 14 stycznia odbyła się pierwsza tegoroczna akcja krwiodawstwa w powiecie oławskim. Podczas 28 Finału WOŚP zostało zebrane 14,4 litra krwi. Krew oddały 32 osoby. Cieszy fakt ogromnego zainteresowania akcją, bo aż 47 osób zostało zarejestrowanych. W gronie krwiodawców warto powitać 10 bohaterów, którzy po raz pierwszy oddali krew.

- Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim krwiodawcom oraz zachęcamy do regularnego wspierania organizowanych akcji - mówi Magdalena Wiżgała z Klubu HDK PCK w Oławie. - Mamy nadzieję, że otrzymane kalendarze będą przypominały o kolejnych terminach donacji. Pragniemy w tym miejscu podziękować władzom miasta Oława za wydruk kalendarzy. Tych, którzy chcieli być w tym dniu z nami, a nie mogli zapraszamy 14 lutego do Term Jakuba na kolejną akcję krwiodawstwa  Już dziś zdradzimy, że każdy, kto odda krew, otrzyma kalendarz oraz walentynkowy, słodki upominek.

tuOlawa BS

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe