Porozmawiają o rozbudowie A4

  • 06.03.2020, 09:04
  • Źródło: Źródło Starostwo Powiatowe
Porozmawiają o rozbudowie A4
Wykonawca dokumentacji projektowej oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone rozbudowie autostrady A4 na odcinku Wrocław - Krzyżowa

Zaprezentowane zostaną warianty rozbudowy autostrady oraz projektowane przebiegi drogi ekspresowej S5 na odcinku Sobótka (S8) - Bolków (S3).  Spotkanie informacyjne skierowane jest do przedstawicieli lokalnych samorządów, instytucji odpowiedzialnych  za zagospodarowanie terenu oraz mieszkańców tych obszarów, przez które zaplanowano wstępne warianty przebiegu korytarzy drogowych.  

Uczestnicy będą mieli możliwość zgłoszenia uwag dla każdego prezentowanego wariantu trasy. Efektem wszystkich spotkań informacyjnych organizowanych na terenie województwa dolnośląskiego będzie szczegółowa analiza opinii zgłoszonych przez uczestników i uwzględnienie ich przy wyborze optymalnego wariantu przebiegu trasy oraz rezygnacja z analizy korytarzy nieakceptowanych społecznie.

Dyskusja odbędzie się w Starostwie Powiatowym,  w sali nr 1 - 9 marca w godz. 9.00-11.00.

(kt)

Źródło: Źródło Starostwo Powiatowe

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe