Wszystkie kursy i sekcje w jednym miejscu!

  • 07.01.2021, 09:05 (aktualizacja 07.01.2021, 09:20)
  • TuOlawa (AH)
Wszystkie kursy i sekcje w jednym miejscu!
Najnowsza edycja kursów i sekcji online Centrum Sztuki w Oławie zebranych w jedną całość na kanale YouTube i stronie kultura.olawa.pl. Jest w czym wybierać!

Przypominamy, że z uwagi na ograniczenia w funkcjonowaniu obu filii Centrum Sztuki w Oławie, chcąc podtrzymać ciągłość zaplanowanych wcześniej kulturalnych działań, zajęcia, kursy i sekcje przeniesione zostały do sieci. W listopadzie i grudniu 2020 roku Centrum Sztuki zrealizowało bogaty materiał filmowy, na który składają się następujące zajęcia: joga z Marceliną Pawłowską (5 odcinków), podstawy fotografii cyfrowej z Bartoszem Janiczkiem, produkcja i aranżacja muzyczna (hip-hop, electro, funk, blues) z Waldemarem Maszyńskim i Piotrem Świętoniowskim, rękodzielnicze zajęcia “inspirujemy świątecznie” z Bożeną Myszkowską (6 odcinków), bożonarodzeniowe kompozycje gitarowe z Błażejem Prochownikiem (3 odcinki) oraz czytanki z cyklu Seniorzy Oławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku – Dzieciom (4 odcinki).
Zachęcamy również do oglądania wcześniejszych filmów zrealizowanych przez Centrum Sztuki w Oławie z zajęciami tj. warsztaty komiksu, ilustracji i karykatury, cyjanotypia, mozaika szklana, zajęcia chemiczne, rękodzielnicze kosmetyki naturalne, zajęcia muzyczne i filmowe. Zapraszamy do odwiedzania Centrum Sztuki w Oławie wirtualnie: za pośrednictwem strony internetowej, Facebooka, YouTube i Instagrama.
 

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe