Czy Bystrzyca potrzebuje takiej myjni?

  • 16.01.2021, 12:09
  • Źródło: Sołtys Bystrzycy Michał Rado
Czy Bystrzyca potrzebuje takiej myjni?
Pyta o to sołtys Bystrzycy Michał Rad:. - Drodzy mieszkańcy, czy waszym zdaniem przydałaby się myjnia bezdotykowa w Bystrzycy? Korzystalibyście? Proszę o komentarze

Pytanie wzięło się stąd, że jest mieszkaniec Bystrzycy, zainteresowany postawieniem takiej myjni na styku Bystrzycy i Janikowa. Jeśli będą chętni, będzie myjnia, będzie lokalny biznes. I będą czyste auta.

Źródło: Sołtys Bystrzycy Michał Rado

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ola
Ola 19.01.2021, 19:45
Chciałbyś w takiej dziurze mieszkać!Piekna okolica,sarenki za oknem ,a ty co masz syf,smród i smog .który gwarantuje raka płuc !
Inwestor Bystrzyca
Inwestor Bystrzyca 18.01.2021, 18:03
Niech prywatny inwestor wymyśli coś lepszego bo na myciu to nie zarobi.
Na takiej wichurze jak Bystrzyca to ludzie mają inne priorytety .
A sołtys to niech coś od siebie wymyśli ,a nie daje pożywkę tanim tematom. Może myjnie najlepiej niech zrobią na polanie leśnej i wtedy inwestycja będzie pasowała do otoczenia i może to będzie pierwszy taki przypadek na świecie .
Mieszkanka pięknej Bystrzycy
Mieszkanka pięknej Bystrzycy 18.01.2021, 16:01
Panie sołtysie ,nie po to przeprowadziliśmy się z Wrocławia do Bystrzycy żeby nam fundować miejskie pomysły, a także zatrucie środowiska ściekami !!Mamy szkołę,sklepy ,aptekę ,przedszkole,przychodnie i wystarczy !Auta nadal chcemy myć w miejskich myjniach !!
OLGA
OLGA 18.01.2021, 11:02
Siedż tam w tej śmierdzące Oławie ,oddychaj tą trucizną smogową i się nie odzywaj !!Ciebie nikt o zdanie nie prosił !Nie chcemy ścieków ,syfu !!Mamy piekną miejscowość i taka ma zostać !Zazdrościsz masz czego ,bo Oława to najgorsze miejsce do mieszkania !!
Olawiak
Olawiak 17.01.2021, 17:20
Ale bystrzyckie myślenie. A Co ma myjnia do drogi? Przeciez gmina myjni nie buduje 😄 Prywatny inwestor chce cos postawic za swoje pieniądze to nie. 😃lepiej niech bystrzyczakom drogę zrobi😂😂 Ehhhhh straszne to. Zamiast na tacę to zbierac na drogę.
Olek
Olek 17.01.2021, 15:24
To wstyd żeby Bystrzyca miała najgorsze drogi w powiecie !!!!!!!
Do Mieszkani Bystrzycy
Do Mieszkani Bystrzycy 17.01.2021, 15:11
O jakiej ty mówisz agresji kobieto !!Chcemy mieć normalną drogę i to jest agresja!Płacimy podatki to mamy prawo domagać się drogi !Po co nam myjnia ,jak dojadę do domu i auto będzie całe w błocie !Przejedż się ul.Wrzosową.Kasztanową.Cichą !!Sołtys niech się w końcu zajmie ważnymi sprawami a nie kieszeniami prywatnych ludzi !Jedna osoba jest za myjnią i to raczej sama zainteresowana !
mieszkanka Bystrzycy
mieszkanka Bystrzycy 17.01.2021, 12:02
Droga z Oławy do Bystrzycy TRAGEDIA !!!W samej Bystrzycy najgorsze drogi w całym powiecie !Może niech tym zajmie się sołtys, a nie interesami prywatnych ludzi !Ciężarówki,inne badziewia jadące nie do Bystrzycy będą nam syf zmywać !!!!!Strajk !!!!
Mieszkanka Bystrzycy
Mieszkanka Bystrzycy 16.01.2021, 23:31
Ludzie! Skąd wasza taka agresja zawiść i zazdrość, jeśli ktoś ma chęć rozwinąć biznes jak zawsze krytyka, wydaje mi się że Michał po prostu jako glowa Bystrzycy chce zwyczajnie zapytać co sądzą o tym mieszkańcy a wy jak takie hieny odrazu veto Ja jestem oczywiście za, bardzo dobry pomysł jak chce auto u myć to albo Jelcz albo Oława a tak bliziutko i na miejscu a tak przy okazji stacją benzynowa bym też nie pogardziła ale kto wie może kiedyś się doczekamy i tego także Pozdrawiam cieplutko i cierpliwie czekam na więcej informacji
Do pijaka
Do pijaka 16.01.2021, 21:43
Ty już więcej nie pij,bo nie wiesz kim jesteś i o czym mowa !Tobie tylko potrzebna jest główna droga ,żeby kupić wóde !Pod domem szlaufem ty sam myjesz !
wasyl
wasyl 16.01.2021, 18:03
Bardziej potrzebujemy porobić ulice bo wstyd jest nam za te dziury w tłuczniu. W innych gminach rolnicy asfaltem do pól dojeżdżają a u nas jak za króla świeczka......
Anonimowyalkocholik
Anonimowyalkocholik 16.01.2021, 15:59
To sie znaczy to jest dobre rozwiazanie pod względem ekologicznym bo jednak dużo mniej wody zużyje się przy myciu na myjni a myciu szlaufem na posesji czy w ogrodzie.
Pozdrawiam
Olga
Olga 16.01.2021, 15:06
Nie potrzebujemy ,a sołtys niech się zajmie drogami bo do domów nie możemy dojechać wiocha zostaje wiochą za czasów młodego sołtysa!
Anonimowyalkocholik
Anonimowyalkocholik 16.01.2021, 16:05
Tylko że z calym szacunkiem ale czemu sołtys ma sie zajmować drogami bocznymi zajmuje sie dobrze główną i wystarczy jest czysto itd.
Ale wiadomo według wielu osoba takich jak Pani będzie mowione że stary sołtys lepsz ze sprzedaje kapuste z pola itd prawdziwy soltys ;) i nic sie nie dzialo na wiosce ze trzeba bylo jezdzuc do olawy na zespoły na mkasteczko a tak to ludzie lgną do nas na wioske na wiele występow
anakin
anakin 16.01.2021, 18:09
a dlaczego sołtys ma zajmować się prywatną inwestycją a nie publicznymi ulicami wyglądającymi jak deskami zabita wiocha ?
Tom
Tom 16.01.2021, 15:01
A po co nam myjnia ,żeby zanieczyszczała powietrze!!!!!!Nigdy się nie zgodzimy !Niech ten inwestor gdzie indziej sobie ulokuje pieniądze,znajomości nie pomogą !

Pozostałe