Maciej Leszko dla WOŚP

  • 24.01.2021, 18:32 (aktualizacja 26.01.2021, 13:15)
  • Źródło: Centrum Sztuki w Oławie
Maciej Leszko dla WOŚP
Maciej Leszko (Mystic Records) Najwyższy czas na prezentację tegorocznej sceny muzycznej 🎶 😁. Jednym z artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznego 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Oławie jest Maciej Leszko. Centrum Sztuki w Oławie prezentuje: - Będąc nastolatkiem zaczynał jako... gitarzysta, jednak bardzo szybko odkrył w sobie pasję do pisania tekstów i rapowania. Po zapisaniu tekstami kilku teczek wraz z dwoma przyjaciółmi założył zespół Trzy Światy, który skupiał się na obnażaniu iluzji i konfrontacji skrajności tego świata. Zawsze widział w muzyce szansę na rozwój i lepsze samopoznanie, i – jak twierdzi – wszystko, co do tej pory napisał odzwierciedliło się w jego życiu... Dziś świadomy mocy słów i potęgi muzyki funkcjonuje jako Dj, producent i wokalista. Jest absolwentem Szkoły Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu o specjalności technik realizacji dźwięku.
Swoją drogę rozpoczął w 2016 roku, kiedy to na oławskim rynku podczas finału WOŚP zagrał wraz z zespołem Trzy Światy. Dziś ma za sobą dziesiątki solowych występów w całej Polsce. Obecnie pracuje nad płytą "MiStyka", która ukaże się już w połowie tego roku. Jego twórczość możecie śledzić na fanpage
Mystic Records ॐ na Facebooku.
Maciej Leszko wystąpi na scenie w Ośrodku Kultury 31 stycznia o godz. 16:00.
Już za parę dni będziecie go mogli zobaczyć i usłyszeć podczas transmisji live na Facebooku Miasto Oława i Centrum Sztuki w Oławie oraz na telebimie ustawionym na oławskim rynku. A kto był na koncertach Maćka ten wie, że będzie... ogień!
Źródło: Centrum Sztuki w Oławie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe