Wymień kopciucha

  • 06.04.2021, 12:01
  • Źródło: UM Oława
Wymień kopciucha
Miasto Oława informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie grantu w ramach projektu pt. „Poprawa jakości powietrza poprzez modernizację systemów grzewczych w budynkach mieszkalnych w gminach powiatu oławskiego, strzelińskiego i średzkiego” realizowanego w ramach Działania 3.3 Efektywność energetyczna w budynkach użyteczności publicznej i sektorze mieszkaniowym.

 Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego RPO WD 2014-2020. Nabór wniosków będzie prowadzony od 06.04.2021 r. do 01.06.2021. Pełna lista dokumentów do pobrania dostępna jest na stronie: https://www.um.olawa.pl/55-miasto/projekt-dot-wymiany-piecow

Źródło: UM Oława

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe