Wraca bezpośrednia obsługa w wydziale komunikacji. Od kiedy?

  • 22.04.2021, 09:15 (aktualizacja 22.04.2021, 09:25)
  • Źródło: Starostwo Powiatowe w Oławie
Wraca bezpośrednia obsługa w wydziale komunikacji. Od kiedy? Jarosław Kilnar
Starostwo Powiatowe w Oławie poinformowało, że od 26 kwietnia zostaje wznowiona bezpośrednia obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji.

Starostwo odwołuje wprowadzone 22 marca zmiany w zakresie obsługi interesantów. 23 kwietnia rezerwacja telefoniczna wizyt zostaje zawieszona. 26 kwietnia 2021 roku (poniedziałek) zostaje wznowiona bezpośrednia obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji. Obsługa interesantów będzie się odbywać we wszystkich sprawach realizowanych przez Wydział Komunikacji na podstawie wydanych biletów . Bilety na usługi A, B, C będą wydawane od 26 kwietnia w następujący sposób:

* W poniedziałki, wtorki, piątki od godziny 7:45, środa od godziny 9:15, czwartek od godziny 9:45 na parkingu urzędu przy wejściu do tzw. łącznika między budynkiem Starostwa a PCPR od strony Banku Santander i Apteki Anna.
* Każdy z interesantów, łącznie z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa w załatwianiu spraw w Wydziale Komunikacji będzie mógł otrzymać maksymalnie po trzy bilety w zakresie rejestracji pojazdów. Ilość wydanych biletów na dany dzień będzie uzależniona od ilości obecnych pracowników na obsłudze w danym dniu.
* Jeden bilet będzie upoważniał do załatwienia wyłącznie jednej sprawy w zakresie danej usługi.
* Na wszystkich biletach na usługi A, B, C, będzie podana godzina przyjęcia danego interesanta. Osoby, które spóźnią się na wyznaczoną godzinę nie będą obsłużone. Prosimy o punktualne przybycie.
* W związku z trwającą pandemią korona wirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) załatwienie sprawy będzie możliwe po uprzednio przeprowadzonej dezynfekcji oraz dokonanym pomiarze temperatury ciała przy jednoczesnym zakryciu nosa i ust za pomocą maseczki. Osoby nie przestrzegające reżimu sanitarnego nie będą obsługiwane.
Od 26 kwietnia 2021 roku będzie czynna Kasa Banku Spółdzielczego w Starostwie Powiatowym w Oławie.
Informujemy, że z dniem 5 maja 2021 roku od godziny 8.00 zostanie wznowiona internetowa rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Oławie. Przedmiotowa rezerwacja będzie możliwa maksymalnie na miesiąc do przodu.
Link do strony: www.kolejka.starostwo.olawa.pl

Jednocześnie informujemy, że we wtorek 4 maja 2021 roku Starostwo Powiatowe w Oławie będzie nieczynne na podstawie zarządzenia Starosty Oławskiego  nr 35/2021 z dnia 19 kwietnia 2021 roku w sprawie odbioru dnia wolnego za święto przypadające
w sobotę, tj. 1 maja 2021 r.

Dziękuję za wyrozumiałość i przepraszam za utrudnienia

Źródło: Starostwo Powiatowe w Oławie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jerzyk bez budki
Jerzyk bez budki 22.04.2021, 12:38
Kupię bilet na "usługę A". Kontakt na priv.

Pozostałe