Kto zniszczył? Sprawdzają monitoring

  • 13.12.2018, 16:02
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Kto zniszczył? Sprawdzają monitoring
W Oławie pojawił się "Grinch" czy po prostu głupota wyszła na ulicę i wzięła nad kimś górę? Kilka dni temu w Rynku zamontowano świąteczne ozdoby, ale blask światełek, chyba poraził kogoś zbyt mocno, bo... poprzecinał kable. Sprawdzany jest zapis z monitoringu. - Apelujemy o reagowanie na wszelkie przejawy wandalizmu w mieście, dzwoniąc na policję lub straż miejską. Tego typu zdarzenia obciążają nasz wspólny, miejski budżet -  czytamy na facebookowym profilu UM Oława. * O jakich stratach mowa, kiedy doszło do zdarzenia i czy uszkodzono również te ozdoby przy Urzędzie Miejskim? - Uszkodzone zostały tylko ozdoby znajdujące się w Rynku. Najprawdopodobniej iluminacje świąteczne zostały zniszczone w niedzielę, w godzinach wieczornych - mówi Katarzyna Bielec, zastępca naczelnika Wydział Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska UM w Oławie. - Trwa dokonywanie napraw oraz szacowanie ich kosztów. Niestety nie ma pewności, że wszystkie iluminacje świąteczne uda się naprawić, ze względu na liczne uszkodzenia (pocięcie) węży świetlnych. Najbardziej dotkliwe są jednak nie szkody finansowe, a wizerunkowe... Trwa sprawdzanie monitoringu miejskiego, po jego dokładnym przeanalizowaniu zostaną podjęte kolejne kroki mające na celu ustalenie sprawcy. (AH)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hyj
hyj 14.12.2018, 13:41
za PO nie było w Oławie ozdób na rynku a po za tym ten kto to zrobił pewnie ma mózg ptaszka i pewnie nie wie kto rządzi obecnie..
Anonim
Anonim 14.12.2018, 16:30
Nie mogło być za platformy bo PO nigdy nie rządziła nigdy w naszym mieście, co najwyżej współrządziła ale burmistrza nigdy platforma nie miała więc nie kłam. Po co kłamiesz
Krzysztof
Krzysztof 13.12.2018, 22:01
Takich „obywateli” wychowała oławska POstkomuna. A Oławianie ciągle jeszcze głosują na PO, Nowoczesną, BBS, Kukiza itp.
jurcet
jurcet 30.12.2018, 10:07
Nie kompromituj sie, facet.
gość
gość 14.12.2018, 09:56
Nie PiSdi, wandal był i będzie wandalem bez względu na to kto rządzi. Inna sprawa, że PiS takich "prawdziwych patriotów" broni.
P@weł
[email protected]ł 14.12.2018, 07:17
Krzysztof, nie piernicz głupot. Ten akt wandalizmu i wiele podobnych zdarzył się teraz - za rządów PIS, a nie przypominam sobie żeby podczas kadencji innej opcji rządzącej takie gnojstwo się zdarzało...! Co za baran.
Krzysztof
Krzysztof 14.12.2018, 15:59
W Oławie od prawie trzydziestu lat rządziła i nadal rządzi Postkomuna. Ci wandale, to wychowankowie POstkomuny, ty najwyraźniej też. Wesołych Świąt!
RR
RR 15.12.2018, 17:21
To ty pewnie jesteś wychowankiem komuny. Gratuluję podejścia do tematu.
Anonim
Anonim 17.12.2018, 11:16
Oj RR! W tej twojej głowie wymieszała się komuna z "Solidarnością", czyli z antykomuną. Jesteś tak załgany, że sam Załganow ci nie dorówna.
RR
RR 16.12.2018, 19:54
Krzysztof. Wychowankowie komuny to dzisiaj trzon rządu pis. Jak nie wychowankowie to członkowie PZPR. Wielu z nicb pisało prace na temat marksizmu. Inni mieli legitymacje komuny. Czyż bym się pomylił? Kto ich wychował jak nie komuna? Tylko Jenot został wychowany w postkomunie
Krzysztof
Krzysztof 16.12.2018, 12:23
Wychowankowie komuny zasługujący na takie określenie zasiadają w Sądzie Najwyższym, Naczelnym Sądzie Administracyjnym i paru innych sądach a także w nieformalnych organizacjach opartych na byłej bezpiece, WSI itp. Ja mówię tu o wychowankach POstkomuny, o tzw. resortowych dzieciach i o marginesie społecznym wychowanym przez resortowe dzieci. W końcu ścisła współpraca „elit” POstkomunistycznych ze światem przestępczym została już wielokrotnie udowodniona.
extac
extac 14.12.2018, 22:37
Burmistrz Wiązowski i jego kompania też byli z PO ???? ty albo młody jesteś albo głupi.
Sami swoi
Sami swoi 15.12.2018, 12:12
Syn burmistrza Wiązowskiego jest teraz wiceprezesem WFOŚiGW we Wrocławiu, a asystent posła B. Czarneckiego jest tam kierownikiem w Wydziale Edukacji Ekologicznej i Ochrony Przyrody.
maja
maja 13.12.2018, 23:18
A co maja na rydzykowych pisowców głosować.. to to jest dopiero ciemnogród...
Xxx
Xxx 13.12.2018, 17:10
Daj Polaczkowi klimat to ci kable poprzecina ?

Pozostałe