Strażacy interweniowali w przedszkolu

  • 28.11.2018, 09:01
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Strażacy interweniowali w przedszkolu
Około godz. 8.45 strażacy otrzymali zgłoszenie, że w przedszkolu w Bystrzycy wyczuwalny jest gaz. Strażacy sprawdzają miejsce czujnikami. Więcej informacji wkrótce. Aktualizacja. Godz. 9.50. Strażacy zakończyli działania. - Po sprawdzeniu miejsca okazało się, że rozszczelniła się instalacja doprowadzająca gaz do kuchenki - mówi bryg. Krzysztof Gielsa. - Strażacy odcięli dopływ gazu i sprawdzili miejsce czujnikami. Nikomu nic się nie stało. 14 dzieci i pięć osób dorosłych ewakuowało się z budynku jeszcze przed przyjazdem strażaków. W tej chwili wszyscy wrócili do środka. Sytuacja została opanowana.
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
28.11.2018, 10:20
Warto by bylo aby strażacy skontrolowali stan wymaganych zabezpieczeń przeciwpożarowych w Oławskim wiezowcu przy PKS. Jak na razie spółdzielnia remontuje schody zamiast zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców...

Pozostałe