Sprawcy pobicia w rękach policji!

  • 28.06.2018, 11:26
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Sprawcy pobicia w rękach policji!
Sprawna akcja. Mężczyźni, którzy 25 czerwca pobili nastolatka zostali zatrzymani przez oławską policję. To dwóch mieszkańców Oławy, w wieku 26 i 31 lat. Jednego z nich policja zatrzymała wczoraj, dziś ujęli drugiego sprawcę. Postawiono im zarzut pobicia, obaj przyznali się. Ustalane są wszelkie okoliczności tej sprawy. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5. Jeden z podejrzanych w przeszłości był karany za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu oraz za przestępstwa narkotykowe. Przypomnijmy, że do pobicia nastolatka doszło przy ulicy Paderewskiego około godz. 18.00. Chłopak ma uszkodzony kręgosłup. O zdarzeniu pisaliśmy tutaj: https://gazeta-olawa.pl/na-sygnale/79203-pobili-uciekli-chlopak-uszkodzony-kregoslup/
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dorota
Dorota 01.07.2018, 11:57
Trzeba brać na poprawkę, że to teraz gówniażeria zabiera się za zaczepki. Mieszkam na Paderewskiego i codziennie widzę co się dzieje. Do każdego się rzucają, a jak przyjdzie co do czego to oni przecież nic nie robili. Znam te bajeczki
RR
RR 01.07.2018, 15:46
Jacy rodzice takie dzieci. Nauka i wychowanie nie idą w las.
Dorota
Dorota 01.07.2018, 17:31
Nie jacy rodzice tylko jakie pokolenie. Sami troglodyci żyjący Internetem. A rodzice są w tym momencie bezradni albo ich to nie obchodzi co dzieciaki robią poza domem
Mieszkaniec
Mieszkaniec 30.06.2018, 10:49
Zastanawia mnie jedno .... dlaczego nasza gazeta nie napisała że pobity chłopak na drugi dzień wyszedł ze szpitala i nie ma połamanego kręgosłupa....powinni podać takie info....
asd
asd 30.06.2018, 19:55
Skąd masz informacje? nie odniósł żadnych obrażeń? Nie wierzę.
Dorota
Dorota 01.07.2018, 15:12
Na pewno nie takie o jakich mowa. W innym artykule czytałam komentarze że to ponoć 16 letni "wieszak" A teraz to tacy najbardziej pyskują do innych
Anonim
Anonim 29.06.2018, 22:28
Wszyscy najeżdzacie na nich ...że patologia itd. Więc powiem tak żadna patologia ale trzeba zawsze wysłuchać dwoch stron .... najlepiej oceniac jak się nie wie dokładnie jak było....takie moje zdanie i żeby była jasność nie popieram przemocy wobec słabszych ale może ktoś się przeliczył..........
antek
antek 29.06.2018, 12:45
I co z tego, że są w rękach Policji? mamy takie prawo, że jeśli nie byli karani to dostaną co najwyżej zawiasy lub prace społeczne nic więcej im nie grozi. Już więcej by dostali gdyby zniszczyli mnie lub cos ukradli. Proszę spojrzeć w KK a dowiecie się jakie są kary za zniszczenie mienia a jakie za pobicie. Śmiech na sali. Do póki za pobicie nie będzie twardej odsiadki min 5 lat to nic się nie zmieni. Dla takich ludzi przechadzka na Policję czy po salach sądów to żadna nowość i z pewnością nie wpłynie to na nich dyscyplinująco.
Kol
Kol 29.06.2018, 20:27
Nic ten.komentarz nie wnosi. Sam sobie zaprzeczasz...
nieznany_sprawca
nieznany_sprawca 28.06.2018, 22:40
Brawo Policja, jedziemy z tymi śmieciami!

Pewnie jakieś kibolskie brudasy, biedaki słuchające rapu.
30.06.2018, 10:39
Widzę wysoka kultura języka ty też z patologii jak o nich piszecie
MotehrBoard
MotehrBoard 28.06.2018, 22:20
Nawet w swoim mieście nie można się bezpiecznie czuć. Jak nie pod wieżowcem to na osiedlu. Dla mnie typowa frajerzyna takie pajace, jeden kozaczy potem dostaje wpier... a na drugi dzień już cwany przyłazi z grupą.
Jasiu
Jasiu 28.06.2018, 19:05
Jestem za ujawnianiem personaliów przestępców. Oczywiście po prawomocnym wyroku.
Prawda
Prawda 28.06.2018, 18:28
Już są na wolności
ANonim
ANonim 28.06.2018, 17:32
ktoś zna nazwiska ?
Jan
Jan 28.06.2018, 15:30
Na ulicy chojraki, a na przesłuchaniach będą zwalać jeden na drugiego. Przed sądem będą płakać i robić sceny.
Daniel
Daniel 28.06.2018, 13:24
I co z tego że złapali skoro i tak nic im nie zrobią....
Jan
Jan 28.06.2018, 12:51
Teraz powinni płacić miesięcznie rentę do końca życia dla tego chłopaka i jego przyszłej rodziny.
zdzichu
zdzichu 29.06.2018, 09:55
Z czego oni będą płacić?jak te patologi pewnie do pracy mają dwie lewe ręce,chyba,że Dzesice zrobia Brajanka to z 500+ coś zapłacą,ale to grosze.
gość
gość 30.06.2018, 19:57
Dobre!

Pozostałe