Włamanie do domu. Mieszkańcy są pewni, kto to zrobił!

  • 13.04.2018, 13:48
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Włamanie do domu. Mieszkańcy są pewni, kto to zrobił!

11 kwietnia przed południem doszło do kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego w Marcinkowicach. Złodziej splądrował wszystkie pomieszczenia, ukradł biżuterię i pieniądze - te które dzieci miały w skarbonkach.

Mieszkanka, do której domu włamał się jest pewna, że zrobił to człowiek, którego nagrały kamery zamontowane przy posesjach. - To na 100 procent on, sąsiadka widziała, jak najpierw obserwował teren, a później podchodził do posesji i sprawdzał, czy ktoś jest w domu - mówi poszkodowana Wskazany przez mieszkańców mężczyzna poruszał się czarnym BMW E46 z przyciemnianymi tylnymi szybami. Już wiadomo, że tablice rejestracyjne były od innego samochodu. Sprawą zajęła się policja. Mieszkanka opublikowała na swoim profilu na facebooku zdjęcia z monitoringu i prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu sprawcy kradzieży. Jeżeli posiadasz informacje, które mogą pomóc w ujęciu złodzieja, koniecznie dzwoń na policję. O szczegółach tej sprawy napiszemy w papierowym wydaniu "Powiatowej"  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ania
Ania 15.04.2018, 19:36
Niestety tak to się odbywa. Nam w grudniu ukradli tablice rejestracyjne, zgłosiliśmy to na policję, po 2 tygodniach przyszedł mandat, auto na zdjęciu nie było nasze, ale tablice tak. Mandat anulowali. Na zdjęciu z fotoradaru było dokladne zdjęcie kierowcy, mąż zaniósł to zdjęcie na policje, ale usłyszał że to im nie jest potrzebne, bo po samym zdjęciu nie znajdą nikogo. Po kilku dniach przyszedł list o umorzeniu śledztwa z powodu niemożliwości znalezienia sprawcy :)
Roman
Roman 13.04.2018, 20:33
O ile ktoś to zgłaszał... albo policja ma to gdzieś... jako bardzo bliski sąsiad o włamaniu dowiaduje się z Internetu hmm ... policja nie szuka nikogo ... Nie szuka świadków.
Jasiu
Jasiu 13.04.2018, 17:33
W dobie taniej elektroniki, pieniędzy w banku i dostępu elektronicznego i średniej mody na biżuterie (oczywiście mówię tu o średnio zamożnych, statystycznych Kowalskich), to naprawdę taki złodziej to jedynie może liczyć na duże oszczędności dzieci trzymane w skarbonkach.
Damian
Damian 13.04.2018, 13:56
Trzeba jeszcze złapać za rękę i przyprowadzić na policję bo inaczej sprawę umorzą w związku z niewykryciem sprawcy.
14.04.2018, 16:39
Do naszego domu było juz 3 włamanie i do dzisiejszego dnia policja nie znalazła NIKOGO sladow bylo duzo pozostawiono sprzed i CO UMOZONE za kazdym RAZEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ANonim
ANonim 08.06.2018, 00:59
psa nie macie w domu ?????
Mariusz
Mariusz 13.04.2018, 16:24
A jak złapiesz i przyprowadzisz to się do Ciebie doczepią!!!

Pozostałe