Miłocice triumfowały w Dziuplinie. Tylko przez chwilę...

  • 28.08.2016, 17:23
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Miłocice triumfowały w Dziuplinie. Tylko przez chwilę...
Dożynki ze aferą wieńcową w tle O 13.30 rozpoczął się tradycyjny ceremoniał dożynkowy. Uczestnicy dzielili się chlebem i czekali na najważniejszy werdykt tego dnia. Kto tym razem stworzył najpiękniejszy wieniec? Według komisji - sołectwo z Miłocic. Drugie miejsce zajął wieniec z Piekar, a trzecie z Nowego Dworu.

Aktualizacja: Miłocice zostały zdyskwalifikowane! Ich wieniec najprawdopodobniej został kupiony. Dwa lata temu taki sam prezentowało sołectwo Niemil na dożynkach w gminie Oława.  Tym samym na pierwsze miejsce wskoczyły Piekary, drugi jest Nowy Dwór, a trzecia Dębina.

Więcej - w najbliższym wydaniu "GP-WO".

(KT) fot. Kamil Tysa

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (63)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 07.09.2016, 17:46
To do "Ninja"
Po pierwsze NIE nie jestem z rady! Po drugie skoro już mi zarzucacie ,że nie czytam ze zrozumieniem to poczytajcie może mój komentarz z dwa razy... Jest tu mowa że go kupili dlatego zaznaczyłam że w regulaminie nic nie było o tym że nie można kupić! ale dodałam że "NIE KUPILI" czasem pomyśl co piszesz. A moje "aktualnie" chodziło oto ,że mieszkam tu bardzo długo nawet od urodzenia i faktycznie w zły sposób użyłam tego słowa.
Biedronka Płytkie Teksty
Biedronka Płytkie Teksty 07.09.2016, 23:24
"Użyłem" powinieneś napisac. Nikt tu nie jest glupi:-)
Ja
Ja 02.10.2016, 16:04
Użyłam
Jestem kobietą
Co prawda blondynką ale przynajmniej mądrzejszą niż ty ;)
Mieszkaniec sasiedniej wioski
Mieszkaniec sasiedniej wioski 05.09.2016, 10:49
Ciekawe czy pisalbys to samo jakbys napracowal sie przy wiencu a wygralby kupiony... A moze ty nie potrafisz czytac ze zrozumieniem?
Gal
Gal 05.09.2016, 00:41
Ale po co piszesz, ze w regulaminie nie bylo napisane, ze nie mozna kupic. Przeciez wy go DOSTALISCIE (w oplakanym stanie zreszta). Moze trzymajcie sie jednej wersji...
Ja
Ja 03.09.2016, 21:51
Ja jestem aktualnie z Miłocic i zaświadczyć mogę ,że zmieniło się tu wiele!!!! A komentarze typu "nie pierwsze ich kłamstwo" to jest żałosne ponieważ w regulaminie nie było mowy o tym ,że nie można kupić wieńca to po 1 a po drugie nie sądzę ,że osoby piszące o wielokrotnych "kłamstwach" Sołtysa Miłocic pochodzą z tej wsi... Chyba ,że sami robili przekręty i myślą ,że wszyscy są tacy! Ludzie ogarnijcie dupy bo to co tu jest w tych komentarzach to okaz nędzy i rozpaczy.
Nie pozdrawiam zawistnych
Ninja
Ninja 05.09.2016, 19:26
To do " Ja "
Z tego co mi wiadomo , jeśli wieniec jest kupiony to nie może on być brany pod uwage do pierwszej 3 ! I jeśli aktualnie jesteś mieszkańcem to nie możes wiedzieć jak było wcześniej skoro Cię tu nie było :( !
O przekrętach w tej wiosce już dawno było głośno , każdy o nich słyszał ....
I jakich ZAWISTNYCH ?! Bo ktoś prawdę o tym wszystkim pisze?! Właśnie ludzie tu bardzo ogarniętę dupy mają i głowy !
Anonim
Anonim 05.09.2016, 00:38
I chyba nawet z rady jestes. Tak sie stale tlumaczysz i bronisz. Stary, poluzuj szelki.
Anka
Anka 05.09.2016, 00:34
I chyba nawet z milocickiej rady.
Ja
Ja 07.09.2016, 17:49
Nie nie jestem z rady!
Ninja
Ninja 02.09.2016, 23:43
Powiem tak " jaja jak berety " już dawno wiadomo a nawet od początku , że wieniec kupiony ale nieee oni go ostro robili , na fb chyba widać zdj nie ?! , wypierają się itp .
No śmieszne to śmieszne ... A wręcz żałosne
Jak zwykle coś musimy być nie tak w tej wiosce
Amorek
Amorek 02.09.2016, 19:38
Tesia :-*
tesia
tesia 02.09.2016, 16:29
lubie was
mieszkaniec R
mieszkaniec R 01.09.2016, 20:42
Odnosząc się do dzisiejszego artykułu w gazecie powiatowej,gdzie Pan sołtys mówi że dostał wieniec w opłakanym stanie to jest kłamstwo.
Arnold
Arnold 02.09.2016, 08:56
Nie jedyne klamstwo.
mieszkaniec Miłocic II
mieszkaniec Miłocic II 01.09.2016, 14:37
Płytki? Zazdrość? Niestety w Miłocicach nic się nie zmieni, dopóki jedna rodzina i najbliżsi kumple rządzą! Wszystko pod i dla siebie, na pokas...ech szkoda gadać.
Eliza
Eliza 01.09.2016, 12:36
A boiska sportowe jedno i drugte to tego nie widzisz a przy kościele przy cmentarzu i wiele innnych!!! Ale widzę tu zazdrość i niema sensu więcej pisać bo jesteś za płytki lub płytka pozdrawiam?
Przygarnij Kropka
Przygarnij Kropka 02.09.2016, 19:40
A co pszy kościele?
D.
D. 01.09.2016, 13:30
Nie ma pisze sie osobno.
mieszkaniec Miłocic II
mieszkaniec Miłocic II 01.09.2016, 08:29
W którym miejscu się odmieniła?! Kolejne remonty świetlicy?;)
Eliza
Eliza 01.09.2016, 06:36
sołtys i rada są super bo to widać po wiosce jak się odmieniła i tyle jeszcze żaden sołtys z radą nie zrobili tyle co oni !!!!!!!! i przypomnij sobie wcześniejszego sołtysa to dopiero była rozpacz!!!
01.09.2016, 12:05
Tyle przekretów chyba!
Milocice
Milocice 01.09.2016, 12:04
Eliza, Ty chyba nie jestes z Milocic skoro takie rzeczy piszesz. Jacy sa super to u nas wszyscy wiedza. Zreszta po raz kolejny pokazali...
Milka
Milka 01.09.2016, 13:35
Eliza, A skad Ty masz takie bieżące informacje? Moze Ty w Radzie Soleckiej jestes?
Misia
Misia 01.09.2016, 13:33
Super to są, ale tylko w pewnych dziedzinach! ;-)
Dozynkowicz
Dozynkowicz 31.08.2016, 22:23
Tak powinni zrobić!
mieszkaniec Miłocic II
mieszkaniec Miłocic II 31.08.2016, 18:19
Jakby to był w porządku sołtys i Rada Sołecka, to po takiej aferze ładnie by przeprosili za zamieszanie i podali by się do dymisji..., ale w Miłocicach, ani przepraszam, ani tym bardziej dymisji. A tłumaczenia będą taki, że ho, ho!!!
Mieszkaniec Miłocic
Mieszkaniec Miłocic 31.08.2016, 11:14
Przestańcie się czepiać.Sołtys na swoim profilu na facebooku ma zdjęcie jak sam uczestniczy w powstawaniu tego wieńca!!!
Alex
Alex 31.08.2016, 13:03
Tak sie staral, a wyszlo jak zawsze ;-)
psenicka
psenicka 30.08.2016, 21:31
ale jaja, nawet na Dożynkach afera !!!
John
John 30.08.2016, 17:21
Ile kosztuje taki wieniec i kto na niego wyłożył fundusze?
Krzysztof
Krzysztof 30.08.2016, 16:55
Ile kosztuje taki wieniec i za czyje fundusze został on zakupiony?
Mieszkaniec Miłocic
Mieszkaniec Miłocic 31.08.2016, 07:00
a co chcesz się dorzucić?
Krzysztof
Krzysztof 31.08.2016, 09:51
Ile i komu mam przekazać ?
Tofik
Tofik 30.08.2016, 15:54
Hahahahaha! Ale reszta chyba nie. Tak dumnie stoja xD
soltys