Niezwykły album i piękne zwierzęta z naszej gminy

  • 27.07.2020, 14:02 (aktualizacja 27.07.2020, 14:22)
  • Źródło: www.gminaolawa.pl/
Niezwykły album i piękne zwierzęta z naszej gminy
Zdjęcia wykonane przez Adama Polita, miłośnika przyrody z Zakrzowa publikowaliśmy wielokrotnie na łamach portalu i gazety. Zawsze urzekały i pokazywały, jak pięknie można spojrzeć na gminę Oława. Niektóre kadry można teraz oglądać w specjalnym albumie

Urząd Gminy Oława tak informuje o tym wydawnictwie: - "Cudze chwalicie, swego nie znacie” – to motto przewodnie przepięknego albumu fotograficznego „Skarby Natury Gminy Oława – okiem Adama Polita”. Publikację Gmina Oława wydała dzięki wsparciu środków z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Album „Skarby Natury Gminy Oława” jest subiektywnym spojrzeniem naszego mieszkańca, pasjonata i miłośnika przyrody Adama Polita na otaczającą przyrodę, w odsłonach czterech pór roku. Fotografie udowadniają, że zima wcale nie jest nudna, pozbawiona koloru, a piękno natury można odnaleźć nawet w kłosie trawy pokrytym poranną rosą. Tylko trzeba umieć patrzeć. Niewiele osób wie także, jak ciekawe gatunki zwierząt, ptaków, czy roślin może spotkać u nas uważny obserwator. Ten sekreta zdradza nam autor fotografii na 144 stronach pięknie wydanego albumu. Obserwujcie profil na fb oraz stronę www.GminaOlawa.pl. Już wkrótce ogłoszone zostaną konkursy, w których będzie można wygrać album.

Źródło: www.gminaolawa.pl/

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hj
hj 27.07.2020, 15:39
Wygrać? Myślałem, że takie albumy są także do kupienia, a tu się robi jakiś rarytas. Dzięki takiemu podejściu nie mam ochoty tego wygrywać i kupować.

Pozostałe