Pies mieszkał w dziupli, bo... "miał odstraszać lisy"

  • 26.10.2019, 13:33
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Pies mieszkał w dziupli, bo... "miał odstraszać lisy"

 Tak tłumaczy się właściciel czworonoga przywiązanego łańcuchem do drzewa, bez dostępu do wody

O tym, że w Grędzinie na skraju lasu od dłuższego czasu jest przywiązany do drzewa pies, Fundację Ochrony Zwierząt i Środowiska "Lex Nova" powiadomił mężczyzna, który często biega w tej okolicy. - Twierdził że, pies żyje tam od dłuższego czasu, nie ma dostępu do wody i ujada - mówi Izabela Kadłucka, prezes Fundacji "Lex Nova". - Gdy przyjechałam na wskazane miejsce, informacje się potwierdziły. Zwierzak nie miał ani wody, ani jedzenia, a zamiast budy spał w dziupli, w drzewie. Wydeptany wokół teren wskazywał, że zwierzę tkwiło tu od dłuższego czasu. Podjęliśmy interwencję w tej sprawie. Więcej w papierowym wydaniu "GP-WO". AKTUALIZACJA Krecik to około trzyletni mieszaniec, bardzo energiczny, potrzebujący ruchu, towarzystwa i nowego właściciela, który będzie spędzał z nim czas. Musi się sporo nauczyć, ale - jak mówi pani Izabela - widać, że jest bystrym młodym stworzeniem, więc przy odrobinie pracy i chęci wszystkiego się nauczy. Osoby, które chciałyby się zaopiekować Krecikiem, proszone są o kontakt z fundacją do Fundacji "Lex Nova" - tel. 506 465 420.  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aśka
Aśka 27.10.2019, 08:16
Dobrze, że są jeszcze wrażliwe osoby którym się chce reagować. Brawo!
pis=lgbt
pis=lgbt 27.10.2019, 07:35
To tego uuja własciela do dziupli zamnkać.Może to miała być dziupla taka co auta tną i miał psy odstraszać????Nakopac uuukowi a zabrać pieska.Pieska moge zabrać bedzie postrachem LISKUÒW na polnej.Rzeka ogròd i likòw niet.LISY QURNA ODSTRAAZAŁ.
Klaudia
Klaudia 26.10.2019, 19:52
Straszne...
26.10.2019, 16:30
Najgorsze jest to, że te gady mają potomstwo wychowywane w takiej znieczulicy...A wiadomo, że czym skorupka za młodu. ..

Pozostałe