Prace na oławskim Rynku postępują (VIDEO)

  • 17.05.2020, 21:42 (aktualizacja 18.05.2020, 08:36)
  • tuOlawa BS
Prace na oławskim Rynku postępują (VIDEO)
W niedzielę 17 maja sprawdziliśmy postępy prac na oławskim Rynku. Zdjęcia dronem wykonał Marek Malec - tel. 727924124

 

tuOlawa BS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Beeennn
Beeennn 30.05.2020, 13:17
Kosze na smieci do wymiany. Paskudne...
Wyborca
Wyborca 23.05.2020, 15:35
To chyba reklama drona bo nie ma czym się chwalić. Oława jako jedno z ostatnich miast będzie miało zrobiony Rynek. Dobrze, że PiS zaczął współrządzić i byłoby jeszcze lepiej gdyby miał burmistrza lub rządził samodzielnie.
wiochmen
wiochmen 23.05.2020, 14:54
im większa wioska i kompleksy tym większy plac, zamiast zostawić parking - który spełniał przynajmniej jakąś użyteczną funkcję to wydane miliony na kostkę nie wiadomo po co... to tylko dobije tych drobnych przedsiębiorców którzy próbowali jakoś jeszcze w tym grajdole funkcjonować - ale teraz jak nie ma parkingu to nie ma co liczyć, że ktoś po coś będzie tam przychodził, chyba że nasi wschodni sąsiedzi porobić sobie zdjęcia na tle ratusza...
sołtys
sołtys 24.05.2020, 11:07
Jesteś prawdziwy wiochmen, gdzie teraz zaparkujesz swoją furę jak nie ma parkingu w Rynku? A jeszcze kuniu trza dać paszę.. ech ze smrodliwym parkingiem było lepiej...
spoko
spoko 23.05.2020, 10:43
Stawiane budy zasłaniają i psują ład architektoniczny Rynku.Kto o tym zdecydował?Poza tym w okolicznych kamieniczkach jest dość miejsca żeby powstały tam punkty małej gastronomii trzeba tylko umiejętnie pozyskiwać dzierżawców.A co z piwnicami Ratusza?
gość
gość 21.05.2020, 23:58
Co to za żelastwo, mam na myśli te dwie wielkie konstrukcje.
Olo
Olo 19.05.2020, 08:28
Oława to wiocha,za każdą porządną rzeczą trzeba jechać do Wrocławia! Z dobrym jedzeniem jest podobnie,tylko Wrocław! Wogóle mnie nie martwi ,że padną te badziewiackie restauracje !
Obserwator
Obserwator 24.05.2020, 09:25
Po czopki do d....też jeździsz do Wrocka. Pozdrawiam
Olawianin
Olawianin 17.05.2020, 22:22
Mam nadzieję że na rynku będzie jakaś fajna gastronomia żeby zaczął żyć ;) filmik bardzo fajny czekamy na kolejne
Viol
Viol 18.05.2020, 16:35
Bez sponsora lub dotacji nie da razy. Knajpy w Oławie ledwo zipały bez wirusa.

Pozostałe