Wyniki z 99,97% komisji. Andrzej Duda prezydentem!

  • 13.07.2020, 08:11
  • (tk)
Wyniki z 99,97% komisji. Andrzej Duda prezydentem!
Państwowa Komisja Wyborcza podała wyniki z 99,97% komisji obwodowych

Andrzej Duda zdobył 51,21%, Rafał Trzaskowski - 48,79%. Rezultaty mogą się jeszcze nieznacznie zmienić, ale nie wpłynie to już na wybór prezydenta RP, którym przez najbliższe pięć lat będzie kandydat Prawa i Sprawiedliwości.

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zniesmaczony
Zniesmaczony 14.07.2020, 23:17
To jest tylko stwierdzenie faktów, że poszliście na kasę. Znam kilkanaście przypadków że ludzie pobierają 500+ dodatkowe zasiłki i mają w d... prace, bo po co jak im państwo daje. Zresztą to nie państwo daje bo ono nie ma nic to są pieniądze podatników. Więc ja też składam się na nierobów. Ciekawi mnie tylko jak długo wasz znakomity premier będzie prowadził swoją kreatywna księgowość.
Kazik
Kazik 14.07.2020, 16:12
Za granicą kilkaset tysięcy głosów wyborców zostało pozbawionych prawa do głosowania -

więc co to za wybory?
Emil
Emil 14.07.2020, 13:49
Wstydu faktycznie żadnej Polskiej flagi Tylko flaga uni europejskiej. Śmiech na sali. Wstydzi się k... a Polski to po co kandyduje. Ludziom wodę z mózgu robi fałsz i obłuda. Rządzili 8 lat niech ktoś napisze choć 3 rzeczy które zrobili pożytecznego dla ludzi. Gdzie były tarcze jak ludzi zwalniali z zakładów. Ani 1 mld. nie dali i to była taka pomoc. Dziękujemy bardzo. Tym razem też by tak było. Aby do koryta.
Kazik
Kazik 14.07.2020, 15:22
Emil a co twoi europoslowie robią w Brukseli jak taka beeeee?
cześ
cześ 14.07.2020, 12:03
U czaskoskiego żadnej polskiej flagi nie było tylko jedna unii europejskiej, śmiech na sali :D
judasz
judasz 14.07.2020, 16:49
śmiech na sali że głosowaliscie na coś +
asd
asd 14.07.2020, 14:10
Bo to nie chodzi o patriotyzm na pokaz , można wywiesić sto flag polskich a i tak pozostać ... cześiem.
Czarek
Czarek 14.07.2020, 11:50
Do zniesmaczonego. Słuchaj za granicą od dawna jest sicjal żadna nowość. Po prostu zazdrościsz tym którzy dostają i tyle.Dlatego nie używaj takich chamskich wpisów. Wstyd!!!
laluś
laluś 14.07.2020, 14:12
Czaruś to ty, kochasiu?
Zniesmaczony
Zniesmaczony 14.07.2020, 08:34
Niby w którą stronę ta twoja dobra zmiana zmierza? Kolejne rozdawanie pieniędzy. Daliście się kupić jak prostytutki.
Marek
Marek 13.07.2020, 13:35
Szczerze kondolencje w wyniku doznanej porażki w wyborach prezydenckich dla pana Trzaskowskiego. Podczas wczorajszego entuzjastycznego przemówienia w Warszawie pana Trzaskowskiego, doznawałem wrażenia, jakoby wasz kandydat zasiadł do orszaku weselnego, jednak okazało się, że był to kondukt żałobny.
Viva Nasz Prezydent Andrzej Duda !!!!
Pozdrawiam Wszystkich głosujących na Dobrą Zmianę - PIS
Maro
Maro 13.07.2020, 13:28
Ludzie widziałem wieczór Wyborczy Czaskowskiego i nie wierzyłem własnym oczom żadnej Polskiej flagi czyżby wstydzili się barw biało czerwonych. Tragedia pkmyje szambo to jest nie do zaakceptowania. Duda the Best 2020
AD