WORD w Oławie już otwarty!

  • 26.09.2019, 12:18
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
WORD w Oławie już otwarty!

W Oławie już można zdawać egzamin na prawo jazdy

26 września o godzinie 12.00 odbyło się oficjalne otwarcie oławskiego oddziału Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Budynek wraz z placem manewrowym znajduje się na ulicy Różanej 8, nieopodal dworca PKP i parkingu "Park and Ride". Już można zapisywać się na egzaminy poprzez portal www.info-car.pl. Pierwsze weryfikacje umiejętności młodych kierowców już jutro (27 września). Odział jest otwarty w dni powszednie w godzinach 8.00-16.00. - W odpowiedzi na zapotrzebowanie środowisk lokalnych oddział będzie przeprowadzał  egzaminy kandydatów na kierowców na kategorię "B" - mówi Tomasz Smolarz dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego we Wrocławiu. Kierowcy pytają dlaczego nie można zdawać na inne kategorie? Plac manewrowy jest za mały, dlatego o prawo jazdy mogą ubiegać się tylko kandydaci na kategorię "B"

(GK)

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xxx
xxx 30.09.2019, 09:54
Swietnie ze nie ma zdawania na motory w olawie, wystarczy ze juz jest niebezpiecznie przez manewry motocyklistow, niepoprawne wyprzedzanie na podwojnej ciaglej jak i stawanie na swiatlach na podwojnej ciaglej, nie.... lepiej zeby nie bylo wiecej tych glupkow ktorzy mysla ze sa uprzywilejowani, motor jak rower srodkiem jechac nie mozna.
Mario max
Mario max 27.09.2019, 09:47
Jasiu napisał:

,, I się zacznie: wysyp „młodych” wiejskich kierowców, co to we Wrocławiu po 10 razy zdawali, ale jakoś szczęścia nie mieli… "

Co Ty bredzisz człowieku ?
Ja w 1988r. wJelczu pod biurowcem i na torze prób zdawałem i do dziś we Wrocku (też) autem śmigam dobrze.
V max
V max 27.09.2019, 09:19
Oddział terenowy, czyli prawko tylko dla off road i innych 4x4.
Wójt
Wójt 27.09.2019, 08:26
Dość dyskryminacji pojazdów o dwoma kółkami mniej! To, że motory mają mniej kół nie znaczy, że można je pomijać i dyskryminować w sferze publicznej. Dość homofobii, stop mowie nienawiści przeciw motocyklistom! Miłość, równość, konstytucja...


(gdyby jakiś zwolennik krainy OZ nie zrozumiał, wypowiedź ma charakter satyryczny i nie ma na celu nikogo obrazić po za LPG)
Jasiu
Jasiu 26.09.2019, 22:30
I się zacznie: wysyp "młodych" wiejskich kierowców, co to we Wrocławiu po 10 razy zdawali, ale jakoś szczęścia nie mieli...
27.09.2019, 10:00
jak ktoś zdaje więcej niż 3 razy, to powinien sobie dać spokój i kupić miesięczny na autobus
zwłaszcza, że strefa we Wrocławiu to głównie osiedla ze strefą zamieszkania lub ograniczeniami prędkości do 30 km/h, a i tak zazwyczaj przez większość egzaminu się stoi w korku,
mx
mx 26.09.2019, 22:03
Tak!!! chcemy zdawać na kat A,
Kiedy manifestacja lub blokada?
to dyskryminacja mniejszych.
wojtek
wojtek 26.09.2019, 14:20
Skandal .. Chcemy też na kategorię A
W>>>>>>
W>>>>>> 26.09.2019, 14:18
nie rozumiem jak to za mały plac na przeprowadzenie egzaminów na inne kategorie.. Motocykl jest mniejszy od samochodu.
Ludzie !!!!!. postawcie się. Chcemy zdawać na motocykle w Oławie !!!!!.. Jest tyle miejsc ,gdzie możne przeprowadzić egzamin na kategorię A i A1
Adam Z.
Adam Z. 26.09.2019, 13:54
Panie burmistrzu, tak wygląda miejsce wyznaczone na parking dla niepełnosprawnych , którego nie ma w Rynku !
Marek
Marek 26.09.2019, 14:28
To nie jest prawidłowo wyznaczone miejsce, na takich miejscach wszyscy mogą stawać, a dlaczego to Ci nie powiem.
xxx
xxx 30.09.2019, 09:52
xD tylko niepelnosprawni przykro mi staniesz tam a zalatwie Ci mandacik masz nozki to z buta ;)
Przemko
Przemko 26.09.2019, 13:13
jak ktos nawet w Olawie nie zda to znaczy ze nie powinien wsiadac za kolko.
cześ
cześ 26.09.2019, 12:56
śmiechu warte

Pozostałe