Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 16:53
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama

Niebo nad Oławą otwiera się dla Was!

Już w ten weekend – 4–6 lipca – szykujcie się na coś, czego w naszym mieście jeszcze nie było!
Restauracja Niebo
Dołącz do otwarcia i przekonaj się, jak wygląda Niebo nad Oławą!
Podziel się
Oceń

Na dachu Galerii Oławskiej powstało miejsce absolutnie wyjątkowe: Restauracja Niebo. Ponad 500 m² przepięknego i zielonego tarasu, widok na miasto, najlepsze jedzenie i koktajle, które robią wrażenie nie tylko smakiem, ale i wyglądem. W ten weekend nastąpi oficjalne otwarcie z masą atrakcji. Wstęp dla każdego bezpłatny.

🔹 PIĄTEK 🔹 4 lipca

  • 18 - 23 DJ Kevin Jones
  • 19 - 22 Saksofonista Alan Racz
  • 18 - 23 pokazy magii przy Waszych stolikach

🔹 SOBOTA 🔹 5 lipca

  • 19 - 22 koncert zespołu VELVET i duża dawka dobrej muzyki soul, pop & jazz
  • 19 - 24 pokazy magii przy Waszych stolikach

🔹 NIEDZIELA 🔹 6 lipca

  • 15 - 20 DJ Kevin Jones
  • 16 - 19 Saksofonista Grzegorz Olszamowski
  • 14 - 21 pokazy magii przy Waszych stolikach

🍽 Dlaczego warto?

🌅 przepiękny taras na dachu z widokiem – idealny na romantyczną kolację lub spotkanie z przyjaciółmi
👨‍🍳 Menu stworzone przez szefów kuchni z doświadczeniem w najlepszych restauracjach
🍸 Koktajle, które nie tylko smakują, ale i zachwycają efektem wow – dym, kolory, podanie
🎶 Muzyka i wydarzenia, które zmieniają zwykły wieczór w niezapomniane wspomnienie
💙 Klimat, który wciąga. Przyjazne miejsce na każdą okazję i dla każdego.

📍 Gdzie?

Restauracja Niebo - Galeria Oławska, ul. Lipowa 1C, 3 piętro - dach

📞 Rezerwacja stolika: +48 880 834 374

Oczywiście, można również przyjść spontanicznie – jeśli tylko będzie wolny stolik, z przyjemnością Was ugoszczą!

📲 Śledź nas: 

  • Instagram - www.instagram.com/niebo.olawa
  • Facebook - www.facebook.com/NiEbO.olawa

🕒 godziny otwarcia:

  • Wtorek 14:00–22:00
  • Środa 14:00–22:00
  • Czwartek: 14:00–22:00
  • Piątek: 14:00–24:00
  • Sobota: 12:00–24:00
  • Niedziela: 12:00–22:00

✨ Dołącz do otwarcia i przekonaj się, jak wygląda Niebo nad Oławą!

Wyjątkowe miejsce, świetne jedzenie i widok, który robi wrażenie – tego w Oławie jeszcze nie było!

Zdjęcia: Izabela Płóciennik IG - bellafood_foto

#NieboEmocji

(tekst sponsorowany)



Napisz komentarz

Komentarze

Roman 03.07.2025 22:06
Pokazy magii w restauracji. Takie rzeczy tylko w Oławie.

Oława OK 03.07.2025 22:05
Wcześniej czy później to padnie jak wszystko w Oławie a naj bardziej w tym upadku pomoże Pani właścicielka jak co kwartał będzie podnosić czynsz 😁

Halina 03.07.2025 21:37
Ciekawe jak długo się utrzymają.

Grześ 03.07.2025 11:53
Wygląda nieźle. Trzeba będzie przetestować. Mam nadzieję, że ceny nie zabiją

czytelnik 03.07.2025 10:44
miejsce i jedzenie godne polecenia, na wysokim poziomie

Nata 03.07.2025 09:39
Będzie jak w raju...

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Powinno się jednego i drugiego Deportować z kraju z zakazem wjazdu na 20 lat ! Sąsiedzi ze wschodu zaczynają tu pokazywać swoje zwyczaje. Dlaczego w drugim albo trzecim obiegu podaje się narodowość ? Od razu było wiadomo, że to metody tych dzikusów zza wschodniej granicy.Data dodania komentarza: 1.02.2026, 11:45Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: Oława prywatne miasto kolesiTreść komentarza: W Oławie to by było niemożliwe. Nie ma żadnych konkursów, jest namaszczony prezes z linii BBS i tyle. Jak w państwie feudalnym. Nie ważne kompetencje, byleby dobrze mówił o burmistrzu i jego żonie, na jakąś rodzinną uroczystość zaprosił i wtedy wiadomo, że się nada na prezesa.Data dodania komentarza: 1.02.2026, 10:23Źródło komentarza: 12 kandydatów na prezesa CSiR. Kiedy rozstrzygnięcie konkursu?Autor komentarza: OlaTreść komentarza: I to jest burmistrz z prawdziwego zdarzenia, jest sprzeciw mieszkańców to odstąpił, nie to co ta marionetka deweloperów i kolesi co jest w Oławie.Data dodania komentarza: 1.02.2026, 10:15Źródło komentarza: MIŁOSZYCE Nie będzie zmiany planu! Zagrożenie jednak pozostałoAutor komentarza: WwwTreść komentarza: W tym artykule zgadza sie tylko imie i nazwisko kietowcy reszta to gróba nie prawdaData dodania komentarza: 1.02.2026, 09:20Źródło komentarza: Elektryczne autobusy już jeździły po Oławie. Na razie testowoAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Remont dworca w którym nikt nie siedzi nikt nie czeka na pociągi. Sukces na miarę tej ekipy, pewnie jeszcze gościa ze swoich list wyborczych zrobią prezesem CSIR i będzie jeszcze śmieszniej .Data dodania komentarza: 1.02.2026, 08:58Źródło komentarza: Będzie remont dworca PKP w Jelczu-Laskowicach. Nareszcie!Autor komentarza: xyzTreść komentarza: Był burmistrz który nie robił kompletnie nic, źle, jest burmistrz który naprawdę chce i coś robi, źle. Zawsze źle, w końcu mamy prawdziwego burmistrza i to się liczy a maruderom i pajacom HWD!Data dodania komentarza: 1.02.2026, 08:54Źródło komentarza: Będzie remont dworca PKP w Jelczu-Laskowicach. Nareszcie!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama