O co mu chodzi? Robi to od lat...

  • 11.12.2019, 14:03
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
O co mu chodzi? Robi to od lat...

Oława. Ktoś od dawna z premedytacją niszczy przy ul, Własta ściany w tunelu budynku należącego do TBS. Co jakiś czas zarządca naprawia te zniszczenia, ale wystarczy kilka dni i znów jest to samo.

Mieszkańcy twierdzą, że to zostało już tyle razy zniszczone, że ponowne naprawianie nie ma sensu, bo pewne jest, że sytuacja się powtórzy. - To jest jakiś dramat - mówi nam Bożena, która chodzi tamtędy do pracy. - Wygląda to koszmarnie. Nie rozumiem, że nikt tego nie rozwiąże raz na zawsze i nie zamontuje tam kamery! Przecież to taniej wyjdzie niż te wszystkie naprawy. Ten kto to niszczy powinien za to wreszcie odpowiedzieć i ponieść koszty. Ewidentnie ktoś robi to złośliwie... Fot. Agnieszka Herba Coś w naszym powiecie Cię irytuje denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
12.12.2019, 08:04
A to przypadkiem nie jest od piłki do gry ,kopanej w ścianę przez domorosłego piłkarza, bo ślady jakieś takie okrągłe poodbijane.
lupa
lupa 11.12.2019, 19:30
Na jednej z fotek jest nazwisko i tekst kto co o Nim myśli.
..... , może Pan z nazwiska wskaże potencjonalnego sprawcę - osobę , której ,,podpadł''
I wtedy złapiemy tego sprawcę.

..... , tak sobie myślę. ;/
Tomek
Tomek 11.12.2019, 18:45
pewnie jakiś malarz tynkarz :)
wieczorem niszczy, rano naprawia :)
Mateusz
Mateusz 11.12.2019, 15:08
To dlaczego nie zaloza tam kamer i po klopocie jak by musial zaplacic i jeszcze dostac 10 krotna grzywne i wizerunek durnia w gazecie na 1 stronie byla by odpowiednia kara

Pozostałe