Oława wreszcie z obwodnicą?!

  • 27.01.2020, 13:16 (aktualizacja 29.01.2020, 10:55)
  • TuOlawa (AH)
Oława wreszcie z obwodnicą?!
Oława. Tak wynika z nieoficjalnych informacji, które udało nam się uzyskać. Wszystko wskazuje na to, że Oława znalazła się w rządowym programie budowy „100 obwodnic”.

Do ministerstwa wpłynęło w tej sprawie ponad 270 wniosków, z nich wybrano 100 miejscowości, w których w najbliższych latach mają powstać obwodnice. Wśród nich podobno znalazła się Oława! W najbliższych dniach premier Morawiecki ma ogłosić, kto jest w programie „100 obwodnic”. Dziś próbowaliśmy potwierdzić informację o oławskiej obwodnicy u byłego wojewody dolnośląskiego, aktualnie posła na Sejm Pawła Hreniaka, ten jednak powiedział, że w tej chwili nie może jeszcze na ten temat się wypowiadać. – Nie zaprzeczam i nie potwierdzam – powiedział nam. Mówił też, że na przełomie stycznia i lutego rząd oficjalnie poinformuje, kto jest na tej liście.

Jednak nasze źródło mówią wprost, że Oława wreszcie będzie mieć obwodnicę i jest na liście.

 

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aka
Aka 01.02.2020, 22:53
Pisowski portal! Kto w to uwierzy???
Oławianka
Oławianka 28.01.2020, 11:57
Obwodnica jest bardzo potrzebna. Trzymajmy kciuki żeby to była prawda!

Pozostałe