Przygotowują do pracy w policji

  • 25.02.2020, 13:40
  • TuOlawa (AH)
Przygotowują do pracy w policji Fot. Agnieszka Herba Zdjęcie ilustracyjne
2, 9 16, 23 i 30 marca, czyli w poniedziałki od godziny 11.00 w Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy ul. Połbina 1 odbędą się dni otwarte dla osób zainteresowanych służbą w policji

- Każdy z kandydatów, który przyjdzie na spotkanie będzie mógł wziąć udział w zajęciach sportowych przygotowujących do testu sprawności fizycznej, podczas których istnieje możliwość poprawy techniki, a także kondycji (trzeba zabrać strój sportowy) - mówi podinsp. Alicja Jędo z KPP w Oławie.

 Zajęcia sportowe odbywać się będą w hali sportowej przy ul. Poznańskiej 14 we Wrocławiu od godziny 13.00

Jakie wymagania muszą spełniać chętni do pracy w policji? Mieć polskie obywatelstwo, nieposzlakowaną opinię, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystać w pełni z praw publicznych, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, odpowiednią zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować, dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych, osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

(AH)

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
cześ
cześ 26.02.2020, 09:32
czasy się zmieniają, za komuny było wstyd być w milicji ale przynajmniej można było kraść, dzisiaj w policji trzeba ***ć a nic nie ukradniesz i jeszcze gówno ci zapłacą...
emka
emka 25.02.2020, 14:00
Żenada. Kiedyś do policji drzwiami i oknami ludzie walili, bez znajomości ciężko było się dostać. A teraz pełno wakatów, obniżone kryteria, a i tak trzeba organizować jakieś szopki żeby ktokolwiek chciał się zatrudnić. A najlepsze, że dalej pełno jest ludzi którzy twierdzą, że w policji to cud-miód i bierze się pieniądze za nic nierobienie.

Pozostałe