Modlą się za służbę zdrowia

  • 25.03.2020, 20:26
  • Żródło: Parafia NMP Matki Pocieszenia w Oławie
Modlą się za służbę zdrowia
Z ogłoszeń parafialnych: - Gorąco módlmy się szczególnie za tych, którzy w tym trudnym czasie służą nam z narażeniem własnego zdrowia i życia: za lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, służby sanitarne, techników, laborantów, farmaceutów, pracowników sklepów oraz policję, wojsko i inne służby porządkowe oraz za osoby, które podejmują ważne decyzje w państwie, w województwach, powiatach, miastach i gminach.

Z inspiracji Radia Jasna Góra trwa akcja "ADOPTUJ MEDYKA".
Chodzi w niej o to, by codziennie, do czasu ustania epidemii, dowolną modlitwą (np. dziesiątka różańca, litania) objąć duchową opieką wszystkich pracowników służby zdrowia, którzy są na pierwszej linii frontu w walce z epidemią koronawirusa. Chociaż nie znamy z imienia osób, które otaczamy modlitwą ufamy, że Pan Bóg wie, komu jest ona potrzebna.
Aby dołączyć się do akcji "ADOPTUJ MEDYKA" należy zadzwonić do Radia Jasna Góra tel.34 365 1813 lub napisać e-mail: [email protected] z podaniem swojego imienia i miejscowości aby nasz dar duchowy został złożony u stóp Matki Bożej Królowej Polski na Jasnej Górze.

Źródło: Parafia NMP Matki Pocieszenia w Oławie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe