Pamiętajcie o nowym terminie

  • 22.04.2020, 11:21
  • (tk)
 Pamiętajcie o nowym terminie
Centrum Sztuki przypomina, że nowy termin koncertu Błażeja Króla został ustalony na 20 września, godz. 18.00

Bilety z 23 kwietnia zachowują ważność na koncert przeniesiony na 20 września i nie ma konieczności ich zamiany. W przypadku rezygnacji z udziału w wydarzeniu należy się skontaktować z kasą OWE Odra (mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 71/735-15-75) celem dokonania zwrotu.

Król zaprezentuje publiczności swoją płytę "Nieumiarkowania". Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR . W 2014 Król postanowił wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów "Nielot", "Wij" oraz "Przez Sen". Za płytę "Przewijanie na Podglądzie" Król został nagrodzony "Mateuszem Trójki" a także nominowany do wielu nagród, m.in. Fryderyka. Król ze swoim zespołem wystąpił na największych festiwalach i wydarzeniach muzycznych w Polsce, m.in. Open`er Festival, Off Festiwal, Męskie Granie, Tauron Nowa Muzyka. Za ostatnią płytę "Nieumiarkowania", którą promować będzie w Oławie, artysta otrzymał prestiżowy Paszport Polityki.

Wyjątkowy koncert Króla odbędzie się 20 września o godz. 18.00 w OWE ODRA w Oławie. Bilety w cenie 50 zł dostępne online na kultura.olawa.pl.

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe