W prezencie dla policji - waga

  • 08.12.2019, 11:04
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
W prezencie dla policji - waga

Gmina Jelcz-Laskowice od lat wspiera stróżów prawa środkami finansowymi zarówno przy zakupie samochodów policyjnych, jak i tych o wiele skromniejszych, ale również ważnych zakupach.

6 grudnia burmistrz Bogdan Szczęśniak przekazał komendantowi powiatowemu Policji Pawłowi Urbańczykowi oraz szefowi komisariatu w J-L Arturowi Dobrowolskiemu zakupioną z budżetu gminy precyzyjną, specjalistyczną wagę. Policjantom przyda się ona przy ustalaniu dowodów w przypadku zatrzymania dilerów narkotykowych. Pozwoli precyzyjnie określić ilość przejętych narkotyków. O zakup sprzętu ze środków gminy wnioskował komendant Dobrowolski. Koszt urządzenia przekracza 3 tys. zł. Źródło UMiG Jelcz-Laskowice
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
asdf
asdf 10.12.2019, 18:42
Nie odbiegaj od tematu " cytologu", czy trzeba czy nie cytat musi być ( jak i komentarz).
Olek
Olek 10.12.2019, 14:55
Z wagami mam do czynienia od lat. Waga do tych celów nie musiała kosztować tyle siana. Ale kto zabroni burmistrzowi Jelcza wydawanie tak bezsensowne nie swoich pieniędzy ?
Mario max
Mario max 10.12.2019, 14:48
asdf napisał:

,, My .... "

a od kiedy ty obojniak ?
Jacek
Jacek 10.12.2019, 06:54
Zapewne życzeniem nas wszystkich jest to, aby ta waga stała bezużyteczna, czego życzę nam wszystkim :-) Nie róbcie jaj z ważeniem dowodów w sprawie korzystając z uprzejmości posiadacza wagi (apteka, jubiler itp.) Dobrze, że prośba policji została spełniona! Taka waga musi odpowiadać odpowiednim normom i spełniać obostrzone warunki. Niby zwykła waga, ale jej wskazania dla wielu mogą się stać "być albo nie być".
ziutek
ziutek 10.12.2019, 00:26
niech się policja zajmie wreszcie pijakami za przedszkolem na Liliowej. regularne imprezki się tam odbywają. a jeden "koleś" jest już tak bezczelny, że jak piją piwko to na full muzykę włącza w samochodzie (z resztą zaparkowanym na trawniku). pełna kultura. dj się znalazł. a policja jeździ i nie reaguje.
Mario max
Mario max 08.12.2019, 20:21
edit

Jeszcze nie dyslektyk ..... , ale znowu walnąłem błąd
pisze się ,, gorzej"
Mario max
Mario max 08.12.2019, 20:01
Franek napisał:
,, Masz rację Mario ” kto bogatemu zabroni” ale burmistrz nie wydał swojej kasy tylko moja , Twoją , naszego sąsiada itp itd. .... "

W tym wypadku moją działkę i ten zakup jestem w stanie zaakceptować.
.... , gożej jakby miał ją wydać na nierobów +
asdf
asdf 10.12.2019, 12:27
My umiemy czytać i wiemy co Franek naPiSał.
Franek
Franek 08.12.2019, 18:18
Masz rację Mario " kto bogatemu zabroni" ale burmistrz nie wydał swojej kasy tylko moja , Twoją , naszego sąsiada itp itd.
W Jelczu jest na co wydawać szmal więc waga za parę klocków do zważenia raz, dwa , trzy razy w roku prochów jest rorzutnością. Tak żadko to się robi ,że można to zrobić naprawdę dzięki uprzejmości apteki , jubilera lub innego zakładu pracy gdzie posiadają dokładne wagi z legalizacją. No chyba że mają tego towaru towaru do ważenia ale to by coś było w mediach na ten temat.
Tak czy siak do pilnowania tak drogiej wagi trzeba będzie oddelegowac z trzech policjantów.
Mario max
Mario max 08.12.2019, 16:48
Franek - to jest waga z wypasem
...... , a kto bogatemu zabroni?

p.s.
.... ale fakt - można było i tańszą kupić .
Komisariat Policji to nie laboratorium.
Franek
Franek 08.12.2019, 15:23
To chyba żart. Waga za 3 tysiące do ważenia ??? Na allegro można kupić z legalizacją jubilerską za co najwyżej kilka słówek.

Pozostałe