Oława z lotu ptaka 3. VIDEO

  • 17.05.2020, 09:29
  • TuOlawa (AH)
Oława z lotu ptaka 3. VIDEO
W naszym mieście sporo się buduje. Polataliśmy trochę nad nowymi osiedlami. Z góry to robi wrażenie

VIDEO MAREK MALEC

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marian
Marian 30.05.2020, 22:30
Film nakręcony w zimie, pola orna zaorane, więc zieleni brak pomyślcie trochę bo to nie boli. Część jeszcze bloków w budowie więc drzew nie nasadzili. Myślenie nie boli.
asfaltibeton
asfaltibeton 23.05.2020, 12:14
Na fotografiach najlepiej widać jak mało jest zieleni (praktycznie nie ma!) bo te maleńkie trawniki trudno do niej zaliczyć. Miasto powinno zadbać o to na nowych osiedlach lub wydawać ZEZWOLENIA NA BUDOWĘ pod warunkiem dokonania nasadzeń drzew i krzewów przez budującego.
Mania
Mania 19.05.2020, 14:37
Zgroza!!!! beton i asfalt, parkingi i tylko malutkie skraweczki trawy bez drzew i krzewów. Pustynia. Urząd Miasta powinien dbać o to, żeby na takich osiedlach była zieleń a zwłaszcza drzewa, to one produkują tlen, osłaniają przed wiatrem i zatrzymują wodę w glebie. Gdzie był architekt miejski !!!
niutek
niutek 18.05.2020, 19:43
Super widoki ale może by pokazać rudery np. przy ulicy łąkowej1 które proszą się o remont a urząd obiecuje już trzeci rok że już w tym roku rozpoczynamy remont i dalej nic się nie dzieje.Proszę wyobrazić sobie że w czasach kiedy można zarezerwować sobie prywatnie lot na marsa ludzie chodzą do ubikacji na zewnątrz czy to zima czy to lato,nic dodać nic ująć takich mamy włodarzy miasta ktorzy dbają o rynek a boki zostawiają w ruinie.
Doa
Doa 30.05.2020, 18:55
Tam za Bugiem też nie mieliście ubikacji w domu,więc dla was to normalne.Więc w czym problem.
75 lat po wojnie a wam się nawet we własnym zakresie nie chciało czegokolwiek wybudować.
Teraz wiadomo dlaczego Galicja Wschodnia była najbardziej zacofana w przedwojennej Polsce.

Pozostałe