Policja z konkursem dla seniorów

  • 20.05.2020, 14:20
  • TuOlawa (AH)
Policja z konkursem dla seniorów Zdjęcie ilustracyjne
Komenda Powiatowa Policji w Oławie zaprasza wszystkich seniorów powiatu oławskiego do wzięcia udziału w konkursie organizowanym w ramach programu edukacyjno-profilaktycznego pn. „Wzorowy Senior- Bezpieczny Senior”.

Konkurs wiedzy „Wzorowy Senior-Bezpieczny Senior” skierowany jest do osób powyżej 65 roku życia, mieszkających w  powiecie oławskim. Jego celem jest propagowanie wśród osób starszych, informacji na ten temat metod  działań  oszustów i sposobów ochrony przed nimi. Wiedza ta ma pomóc seniorom w kształtowaniu bezpiecznych postaw wobec osób próbujących ich oszukać, m.in. metodą „na wnuczka”, „na policjanta” i innymi metodami.

Szczegóły dotyczące konkursu w zamieszczonym  poniżej regulaminie.

Wypełnione kupony konkursowe (DO POBRANIA PONIŻEJ)  należy przesyłać  drogą elektroniczną na adres [email protected]  lub dostarczać do Komendy Powiatowej Policji w Oławie, do 31. maja 2020 r.

 

TuOlawa (AH)

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe