- Wyjdź z domu! Wiem, że mnie kochasz

  • 21.05.2020, 09:36 (aktualizacja 21.05.2020, 17:05)
  • TuOlawa (AH)
- Wyjdź z domu! Wiem, że mnie kochasz
Dzwonił do niej w środku nocy, bo był przekonany, że go kocha. W setkach esemesów pisał o miłości do niej, przychodził pod jej blok, żeby ją z niego wywabić, nękał domofonem, wreszcie... złamał jej mężowi nos. Tydzień temu Sąd Rejonowy w Oławie na wniosek prokuratury aresztował go na trzy miesiące

Zaczęło się grudniu.

Barbara to drobna szatynka w wieku lekko ponad 30 lat, zadbana. Ktoś neutralny spokojnie mógłby powiedzieć, że atrakcyjna. Marek to wysoki blondyn, postawny, może się podobać paniom. 

Owszem, mają jakichś wspólnych znajomych, w których gronie nawet się kiedyś widywali, ale o żadnym związku między nimi nigdy nie mogło być mowy. Barbara ma męża, dwójkę dzieci i nie zamierza tego zmieniać. Marek jednak, singiel, "widzi" to inaczej. Ubzdurał sobie, że Barbara go kocha, że coś ich łączy. Nie przeszkadzało mu to, że Barbara nigdy nie zrobiła ani nie powiedziała niczego, co mogłoby wskazywać, że jest nim w jakikolwiek sposób zainteresowana. Wprost przeciwnie. Zbywała go obcesowo.

Zaczął do niej wydzwaniać. Gdy przestała odbierać, pisał esemesy. Dużo esemesów... Tę sprawę opisujemy szczegółowo w najnowszym wydaniu "Powiatowej". Artykuł w całości możesz przeczytać już teraz w e-wydaniu: DOSTĘPNE TUTAJ

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Naczelnik państwa
Naczelnik państwa 22.05.2020, 13:28

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Anonimowo
Anonimowo 21.05.2020, 10:02
Aż dziwne że wreszcie ktoś się tym zajął, bo w Oławie sąd jak i policja często mają w *** takie sprawy, nawet niekiedy nie potrafią zamknąć człowieka chorego psychicznie który ewidentnie zagraża społeczeństwu.

Pozostałe