Będzie mniej filmików od starosty

  • 29.05.2020, 14:38
  • TuOlawa (AH)
Będzie mniej filmików od starosty
Zdzisław Brezdeń poinformował, że nie będzie już nagrywał codziennych raportów. Do tej pory za pomocą nagrań video spotkał się z mieszkańcami już 50 razy...

- Od wczoraj sytuacja się nie zmieniła, w dalszym ciągu są 33 osoby zakażone, 8 osób w szpitalu, a 19 wyleczonych - mówi. - W związku z tym, że sytuacja się stabilizuje, podkreśla to też komunikat wojewody, który wskazuje, że od kliku dni ilość osób, które wyzdrowiały jest znacząco większa od ilości osób, które chorują, nasze spotkania będą rzadsze i będę mówił o sytuacjach ważnych. Przypomnę, że ponad 50 razy spotkaliśmy się na te kilka minut, gdy omawialiśmy sytuację na terenie powiatu.

Ważna wiadomość jest taka, że od poniedziałku obsługa klientów Wydziału Komunikacji będzie się odbywała wewnątrz budynku, oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu wizyty, zapisaniu się na listę i przejściu dezynfekcji, wejście będzie od strony banku Santander.

 

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wreszcie
Wreszcie 03.06.2020, 08:07
Koniec autopromocji.
w końcu
w końcu 29.05.2020, 15:44
Alleluja

Pozostałe