Wybraliście Green Book. Kino samochodowe już 10 czerwca

  • 04.06.2020, 14:34
  • (tk)
Wybraliście Green Book. Kino samochodowe już 10 czerwca
Miejsko-Gminne Centrum Kultury zaprasza na seans filmowy na placu przy ul. Basenowej 10 czerwca o godz. 21.30. Internauci, za pomocą internetowego głosowania, mieli możliwość wyboru tytułu filmu. Przewagą głosów, zwyciężył komediodramat pt. „Green book” w reżyserii Petera Farrelly’ego, z udziałem Mahershala Ali oraz Viggo Mortensena.

„Green Book” to pełen energii i optymizmu obraz, który okazał się wielkim zaskoczeniem na Gali rozdania Oscarów w 2018r. Film zdobył trzy nagrody: 

 * najlepszy film,
 * scenariusz oryginalny,
 * dla aktora drugoplanowego.

Oparta na faktach historia niełatwej przyjaźni nieokrzesanego Tony’ego Vallelongi z czarnoskórym wirtuozem fortepianu, Donem Shirleyem. Wspólnie wyruszają na ośmiotygodniową trasę koncertową. Różni ich wszystko, kolor skóry, status społeczny, wykształcenie, podejście do życia jednak podróż zainicjuje nietypową przyjaźń. To przyjemne i budzące pozytywne emocje kino drogi ku pokrzepieniu serc.

Trailer: https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/Green+Book+Zwiastun+nr+1+polski-48766

Pokaz filmu będzie nieodpłatny. Regulamin oraz bezpłatne wejściówki są dostępne on-line na stronie http://mgck-jl.pl/bilety. Ilość miejsc jest ograniczona.

Kino samochodowe to bezpieczna forma rozrywki w obliczu wirusa Covid-19. Pamiętajmy o przestrzeganiu obostrzeń sanitarnych. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym poniżej.

Film będzie słyszalny jedynie z samochodowych odbiorników radiowych. Częstotliwość fal FM wyświetli się na ekranie, tuż przed projekcją filmu. 

- Wjazd na teren wydarzenia będzie możliwy jedynie od ulicy Żurawiej (od strony CSiR), natomiast wyjazd od ul. Basenowej - zastrzegają organizatorzy. - Uwaga – w jednym aucie mogą przebywać tylko 2 osoby! Jedna wejściówka zezwala na wstęp dla jednego auta. Jedna osoba może pobrać maksymalnie jeden bilet. Osoby wjeżdżające na plac imprezy będą poddawane obowiązkowemu mierzeniu temperatury termometrem bezdotykowym. Wpuszczane będą auta nie przekraczające 2-óch metrów wysokości. Widzowie są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem. Ich posiadanie będzie niezbędne również w momencie wjazdu na plac wydarzenia.  Prosimy o stosowanie się do poleceń służb ochrony.  Ze względu na bezpieczeństwo, na terenie kina nie będzie stoisk gastronomicznych.

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe