Senior ma głos! Zajęcia z emisji głosu online

  • 06.06.2020, 12:55
  • (tk)
Senior ma głos! Zajęcia z emisji głosu online
Centrum Sztuki organizuje cykl spotkań dla seniorów i słuchaczy Oławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku online, podczas których Kamila Bakalarczyk-Kruk przy akompaniamencie Waldemara Maszyńskiego zachęca do wspólnego śpiewania

Na początek prowadząca zaprezentowała krótką rozgrzewkę wokalną, po której przypomnimy sobie piękną polską piosenkę "Baju, baj". Zajęcia odbywają się w ramach projektu "SZTUKA CIĘ SZUKA - OFERTA ONLINE CENTRUM SZTUKI W OŁAWIE" dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci".

Kamila Bakalarczyk-Kruk - wokalistka, autorka tekstów, bohemistka. Trener emisji głosu, śpiewu. Certyfikowany pedagog wokalny Międzynarodowego Stowarzyszenia Pedagogów Wokalnych Natural Voice Perfection. Terapeuta głosu techniką Doctor Vox Voice Therapy. Ukończyła “Kształcenie głosu i mowy” oraz “Przygotowanie do nauki emisji głosu” na SWPS w Warszawie. Występowała na najważniejszych festiwalach polskiej piosenki m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Top of the Top Sopot Hit Festiwal, Przeboju Lata RMF FM i koncertach telewizyjnych jako wokaliska chórkowa w zespole Anny Wyszkoni. Ma na swoim koncie także współpracę m.in. z Krzysztofem Cugowskim, zespołami Bracia, Golec uOrkiestra, The Crackers, big bandami i zespołami coverowymi.

Niedawno rozpoczęła pracę nad solowym albumem.

www.facebook.com/kamilabakalarczyk;

instagram.com/kamilabakalarczyk;

www.facebook.com/spiewajacestudio

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe