W sobotę premiera teledysku!

  • 03.07.2020, 12:31 (aktualizacja 03.07.2020, 12:50)
  • TuOlawa (AH)
W sobotę premiera teledysku! Fot. arch. Krzysztofa Kołtonowskiego Fani Depeche Mode w oławskim pubie "Sami Swoim". Tu odbędzie się premiera najnowszego teledysku.
Gołębski, Maszyński, Wełyczko już w najbliższą sobotę pokażą kolejny teledysk, który nagrywali z oławskimi fanami Depeche Mode - tym razem będzie to klip do "Policy of Thruth". Premiera odbędzie się w pubie "Sami Swoi" w Oławie, gdzie między innymi były nagrywane zdjęcia do tego teledysku

Pod koniec maja premierę miał klip do "Blue Dress". A wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu, kiedy koronawirus pokrzyżował plany koncertowe Pawła Gołębskiego, Waldka Maszyńskiego i Marcina Wełyczki. Mieli zagrać na żywo 19 marca wszystkie utwory z kultowej płyty "Violator" Depeche Mode. Pandemia to zablokowała. Przyszło rozgoryczenie, ale nie poddali się i stwierdzili, że będą nagrywać teledyski i puszczać je w świat na profilach społecznościowych. To był strzał w dziesiątkę, bo zrobili to na tyle pomysłowo i profesjonalnie, że gratulowali im fani DM z całej Polski. Ich covery i teledyski zobaczył również Krzysztof Kołtonowski (wieloletni fan DM z Oławy), który zaproponował współpracę. Ściągnął innych fanów, którzy wystąpili i wspólnie zrealizowali teledysk do "Blue Dress". Efekt spodobał się Waldkowi, Marcinowi i Pawłowi, dlatego na początku czerwca zabrali się do realizacji kolejnego klipu, tym razem do "Policy of Truth". To właśnie ten teledysk będzie miał premierę 4 lipca o godzinie 20.00.

W poprzednim klipie występowało tylko dwoje fanów. Nie było nawet muzyków grających ten cover. Występowało małżeństwo Ewa i Grzegorz Nędzarkowie. Tym razem będzie zupełnie inaczej, będą muzycy, będzie kilku nowych "Depeszowców". Jakich? Oprócz Krzysztofa, Piotr Stec, Robert Kasprzak, Adam Bednarz, Grzegorz Nędzarek. Reżyserem tak jak poprzednio jest Marek Jarmułowicz.

Muzycy mają też plany, aby robić kolejne teledyski, 30 lipca wreszcie zagrają ten wymarzony plenerowy koncert (klub Vertigo we Wrocławiu). Rok 2020 jest wyjątkowy to 30-lecie płyty "Violator" i 40-lecie zespołu Depeche Mode.

TUTAJ zobaczysz poprzednie teledyski i dowiesz się więcej o zespole:

www.facebook.com/GolebskiMaszynskiWelyczko/

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czytelnik
czytelnik 04.07.2020, 12:59
Zenek za dużo popił i komentarze pomylił?
Zenek
Zenek 03.07.2020, 22:20
Czy to jest pierwsza potrzeba? kto chce znajdźcie sobie prywatny żłobek. Za te pieniądze można było wybudować dużo dróg i poprawić komunikację w tym mieście, ale po co? Najpierw szkoła specjalna, później baseny, znowu jakieś szkoły i nic poza tym. Kluby sportowe i jeszcze 50 % na nauczycieli trzeba dopłacić.

Pozostałe