Kto potrącił suczkę?

  • 08.07.2020, 09:26 (aktualizacja 08.07.2020, 09:29)
  • TuOlawa (AH)
Kto potrącił suczkę? Mega przeżyła, ma spuchnięte oczko
Pani Kamila prosi o kontakt osoby, które widziały zdarzenie na ulicy Strzelnej w Oławie

Jej suczka wybiegła na ulicę w poniedziałek o godzinie 19.00 i potrąciło ją czerwone punto. - Za kierownicą siedziała starsza pani, potrąciła psa i odjechała - mówi Kamila. - Było to niedaleko przystanku w stronę osiedla Sobieskiego, pies był na smyczy flexi, która nagle sama się odblokowała. Mega jest jeszcze szczeniakiem, zobaczyła innego psa po drugiej stronie drogi i tak szarpnęła, że blokada nie wytrzymała i suczka wybiegła na jezdnię. Pani, którą ją potrąciła, nawet nie podeszła zobaczyć, czy pies żyje. Świadkowie krzyczeli za nią, że zabiła psa, ale pojechała.  Proszę o kontakt osoby, które widziały to zdarzenie - tel. 794 325 818.

(AH)

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pies to najlepszy przyjaciel człowieka
Pies to najlepszy przyjaciel człowieka 10.07.2020, 23:04
To prawda nie ktore dzieci same zachowują się jak zwierzęta. Dlaczego rodzice pozwalają na wszystko. Rozwydrzone i bardzo hałaśliwe. Oczywiscie to wina rodziców a nie dzieci. A co incydentu z psem wina oczywiście właścicielki ale mimo to kobieta kierująca pojazdem powinna się zatrzymać. No chyba, że nawet nie wiedziała, że stuknęła w psa. Pani Kamilo takie pieski prowadza się na krótkiej smyczy. Kolejnym razem to ktoś Panią może szukać za spowodowanie wypadku przez psa. Domyslam sie, ze nauczkę już Pani ma. Mam nadzieję, że z psiakiem wszystko ok.
R
R 09.07.2020, 20:35
To zrozumiałe, chce Pani zwrócić za szkody w punto. Ukłony, szlachetny gest.
Gość
Gość 09.07.2020, 18:04
Po co Wam numery auta? Żeby za szkodę zapłacić?
Jak się kupuje byle smycz nie dopasowaną do psa to się później głupio nie tłumaczy, że smycz nie wytrzymała.
Właścicielka nosa spowodowała zagrożenie w ruchu drogowym i powinna być za to ukarana.
Kierowca mógłby jechać i 20 kg/h a i tak jakby mu kundel pod koła wskoczył to by oberwał ostro.
Psa się pilnuje a nie ma pretensje do ludzi o swoją głupotę.
Luk
Luk 09.07.2020, 13:11
Niech pilnje kundla a nie rozmawia z koleżanką a pes stoji na środku jezdni !! Jak ktoś potrąci sarne to nie ma tragedji a pies to od razu zaczyna się pajacowanie
Sprswiedliwy
Sprswiedliwy 09.07.2020, 09:30
Ewidentna wina kierowcy. Jak mozna potracic zwierze czy człowieka i odjechac? Nalezy sie kara kierowcy. Co za znieczulica! Kazde Zycie jest bezcenne!
Gość
Gość 09.07.2020, 18:06
Jaka wina kierowcy?
Pies wskoczył pod koła, wina jest tylko i wyłącznie właściciela psa - bo go nie dopilnował.
Jedyne co kierujący pojazdem zrobił źle to odjechanie - ale można to tłumaczyć stresem.
Taki klimat
Taki klimat 08.07.2020, 22:46
nie ma dnia żeby za moim szczeniakiem na smyczy nie biegl jakiś dzieciaczek bo chce pogłaskać, kochacie dzieci to sie opiekujcie, i g... mnie obchodzi ze wasz dzieciak chce
SorryTakiKlimat
SorryTakiKlimat 10.07.2020, 13:20
Zgadzam się w 100%.
dudek
dudek 08.07.2020, 17:42
Pies wtargnął na jezdnię, nie ma tu winy kierowcy!
lysy
lysy 08.07.2020, 21:54
wina jest kierowcy *** barany bo w terenie zabudowanym nie *** sie 100 km
SorryTakiKlimat
SorryTakiKlimat 08.07.2020, 17:24
Nie ma dnia, by za moim 3 letnim synem na rowerku nie biegł jakiś szczekający kundel. Albo nie lizał go po twarzy na placu zabaw. Kochacie zwierzęta - to się nimi opiekujcie. I g... mnie obchodzi, że nie gryzie, chce się bawić, lubi dzieci, jest mały, słodki itd.
Marek
Marek 08.07.2020, 13:56
Za niedopilnowanie psa i nagłe wtargnięcie na jezdnię grozi mandat karny. Przez Pani nieuwagę mogło dojść do wypadku im mógł ktoś zginąć. Proszę ukarać właścicielkę psa.
Gość
Gość 08.07.2020, 13:49
Wina jest po stronie właścicielki psa niech więc wprost napisze że chce opłacić naprawę samochodu i prócz tego mandat za niedopilnowanie psa. Bo zepsuta smycz nie jest usprawiedliwieniem psa się pilnuje i kupuje się taka smycz żeby wytrzymała każde szarpniecie.
Właścicielka jest winna krzywdy swojego psa i nikt poza tym
lysy
lysy 08.07.2020, 21:55
Tylko ze na takiej ulicy nie pedzi sie 100 km tylko jest ograniczenie jakies barany ***
Bs