Ile będzie kosztowało sprzątanie Rynku?

  • 06.08.2020, 11:31
  • TuOlawa (AH)
Ile będzie kosztowało sprzątanie Rynku? Fot. Krzysztof Trybulski Wykonana z brązu replika oławskiego Ratusza to jeden z elementów tzw. małej architektury centralnego placu miejskiego
Prace remontowe dobiegają końca. Miasto wybrało firmę, która będzie odpowiadała za utrzymanie miejsca w czystości

Informację o tym przekazano w biuletynie 3S wydawanym przez UM OŁAWA. - Firma Punkt Center z Opola została wybrana w ramach zapytania ofertowego, jako podmiot, który będzie utrzymywał czystość na wyremontowanej części rynku - za kwotę 2160 złotych miesięcznie - czytamy w biuletynie.

 

 

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 06.08.2020, 20:16
A ja posprzątam Rynek zabetonowany za 2 tys.zł. Miasto zaoszczędzi 160 zł miesięcznie. Beton nie jest trudny do sprzątania, do pomocy poproszę deszcz i Rynek będzie czysty.A kto zaśmieci to zapłaci. Monitoring jest.
symetrysta
symetrysta 06.08.2020, 11:53
Betonowy Blok Samorządowy wybrał firmę, aby dokładanie sprzątała beton, który nam zafundował. Teraz Betonowy Blok Samorządowy będzie szukał dalszych miejsc, aby coś zabetonować. Jak już zabetonuje wszystko, to ściągnie się beton z Rynku i położy nowy
Marian
Marian 06.08.2020, 13:56
Tak gościu łąkę sobie zrób w Rynku i staw hodowlany z rybkami.
Od Średniowiecza Rynek to miejsce - plac handlowy utwardzony z reguły w całości i taką formę Konserwator Zabytków kazał zachować. W czym masz problem. Boli Cię, że Duda wygrał i wylewasz żale na forum? Mnie się podoba taki plac, może kostka nie wyszła najlepiej ale przestrzeń jest w porządku. Dużo miejsca i można różne imprezy, defilady organizować.
Symetrysta
Symetrysta 07.08.2020, 10:51
O kto mówi o łące - ale tak zieleń to podstawa, bo dzięki niej więcej wody zostaje w glebie i mamy czystsze powietrze. Defilady organizować, ale kto w nich będzie uczestniczył - chyba, że wojska amerykańskie, za które tak dzielnie płacimy miliony złotych. Miejsce targowe w średniowieczu, to może w ogóle wróćmy do tamtych czasów, stosujmy dalej pręgierz i postawmy sobie ładną szubienicę, albo wróćmy tylko do czasów przed wojną, ustawimy ławeczki, wprowadzimy segregację tylko dla lepszych obywateli, otwórzmy getto i powiesimy hitlerowskie flagi - trzymajmy się kurczowo historii jak Pan proponuje zamiast popatrzeć w przyszłość, jak możemy zadbać o następne pokolenia.
asx
asx 07.08.2020, 10:37
Zaprzęgaj konia do fury i jazda na handel do Rynku, bo świat się dla ciebie nie zmienił.

Pozostałe