Hip-hop Reunion już dziś!

  • 09.08.2020, 09:47 (aktualizacja 09.08.2020, 09:52)
  • TuOlawa (AH)
Hip-hop Reunion już dziś!
Organizatorem imprezy jest Kamil Kaczmarek, który swoją propozycję kieruje do fanów gatunku. Wydarzenie ma interdyscyplinarny charakter i łączy w sobie wszystkie cztery elementy hip-hopowej kultury

"HIP HOP REUNION" to kolejne wydarzenie realizowane w ramach minigrantów Przestrzeń Kultury – Oława 2020, które odbędzie się 9 sierpnia na placu przy ul. Młyńskiej i na boisku Szkoły Podstawowej nr 2.

Organizatorem imprezy jest Kamil Kaczmarek, który swoją propozycję kieruje do fanów gatunku. Wydarzenie ma interdyscyplinarny charakter i łączy w sobie wszystkie cztery elementy hip-hopowej kultury:

rapowanie (z konkursem Open Mic w którym wezmą udział: ARTE, WGWC, AMF CREW, All AlaN, Klima Mc x Esten, Mystic Records, Sobiersky x Titinho);

DJ-ing („za dekami“: Konrad Balajewicz – DJ Endless, Bartosz Rybka – DJ Skipless, Kamil Kaczmarek – DJ Cumz).

graffiti (swoje umiejętności zaprezentują: Wojtek Oleszek i Artur Orfin).

i taniec Breakdance (wystąpi m.in. Nikita Wasilewicz, laureat wielu nagród, m.in.: I miejsca na The World Battle w Portugalii - 2017, I miejsce na Break the Floor Slovenia - 2017, II miejsce na Red Bull BC One Poland Cypher w 2017 i 2019, II miejsca na Fear of the Duck JAM w Finlandii – 2018 i II miejsca na Cypher Town w Budapeszcie w 2020 roku!).

Dodatkowo, dla uczestników imprezy odbędą się warsztaty z DJ-ingu, graffiti i tańca breakdance!

Ponadto w programie: turniej Streetball, Warsztaty produkcji muzycznej, które poprowadzi reprezentant grupy Litt Trappin – Litt Willson oraz kręcenie dredów i warkoczyków.

Szczegółowe informacje, regulamin i zapisy na Facebooku Centrum Sztuki w Oławie w wydarzeniu Hip-hop Reunion.

Startujemy 9 sierpnia o godz. 15:00.

Wstęp wolny!
 

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe