Dziura na dziurze, czyli z J-L do Oławy przez Minkowice...

  • 22.10.2020, 18:13
  • (tk)
Dziura na dziurze, czyli z J-L do Oławy przez Minkowice...
Michał z Jelcza-Laskowic codziennie dojeżdża do pracy do Oławy. Ostatnio, z konieczności, objazdem przez Minkowice. Po kilku dniach ma serdecznie dość. Dlaczego?

 - W lesie dziura na dziurze, a w samych Minkowcach połowy nawierzchni nie ma w ogóle... - pisze do nas. - Masakra, jazda w godzinach szczytu trwa nawet 40 minut w jedną stronę, bo tyle jest samochodów. Jak zwykle okazuje się, że kompletnie nie jesteśmy przygotowani do takich sytuacji. Proszę spojrzeć na zdjęcia.

Jeździcie tą trasą? Co sądzicie?

(tk)

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomek
Tomek 23.10.2020, 19:03
Jaki starosta,wójt takie drogi !Podobnie jest na drodze do Bystrzycy !!!! Droga na Namysłów bardzo dobra ,bo inna gmina !A tu dziadostwo !
wiemznam
wiemznam 23.10.2020, 11:17
Droga w kierunku Chwałowic zaraz za progiem zwalniajacym jest ogromna dziura wywa w nawierzchni dalszy odcinek tej drogi to siwy dym . Następna sprawa , kto wykonywał prace oddzielające jezdnie od chodnika a mianowicie krawężnik jest bardzo wysoki i w przypadku losowym pojazd najeżdżajacy owy krawężnik katapultuje sie w powietrze -jakie efekty nie trudno sobie wyobrazic
działkowicz
działkowicz 23.10.2020, 10:24
A droga wiodąca przez park, łącząca się z ul. Kilińskiego? Toż to istny tor przeszkód! Działkowicze nie mogą dojść suchą nogą na działki lub dojechać rowerem. Samochody tę drogę całkowicie rozjechały! Dzira na dziurze wypełnione wodą i błotem. To ma być ta słynna obwodnica Oławy? czy obwodnica burmistrza Frischmanna? Może chociaż doraźnie ją poprawić , panie burmistrzu?
Marek
Marek 23.10.2020, 12:42
Tam nie ma w ogóle drogi. Droga będzie tam dopiero budowana. Dojazd asfaltem i brama jest od ul. Kilińskiego, tam trzeba zostawić samochód i przejść się dalej pieszo. Sam mam tam działkę.
TKos
TKos 23.10.2020, 14:57
Jak to nie ma drogi? A jak była remontowana ul. Kilińskiego to wszyscy jeździli tamtędy, bezdrożem? Rowerem ciężko przejechać a cześć ludzi (zwłaszcza starszych) , ci co nie mają samochodu chodzi tamtędy po kolanach w błocie! No jasne, jest jak zwykle gotowa odpowiedź: "nic się nie da zrobić , trzeba czekać aż zrobią drogę". Będziemy to PAMIĘTAĆ przy wyborach do Rady Miejskiej i Parlamentu. A przy bramie działkowej do ogrodu nie można zostawiać samochodu bo zasłania widoczność wyjeżdżających z tej "obwodnicy Frischmanna" na ul. Kilińskiego. Też sam mam tam działkę.
Max Golnko
Max Golnko 23.10.2020, 08:46
W całym powiecie drogi są w opłakanym stanie, dziura na dziurze. Cały powiat to jedna wielka dziura, a drogi to wizytówka rządzących w tym regionie.
radek
radek 23.10.2020, 08:30
zaniedbania są od lat. Wójt Kownacki który wybierany był przez lata kupował pałace do remontu a dróg nie remontował widocznie wieśniakom drogi nie są potrzebne. Obecny komisaryczny też nie przepracowuje się no bo on tylko w teorii na 5 minut a po drugie to nie jego teren.
dziurawiec
dziurawiec 22.10.2020, 22:26
Nie zna życia ten, kto nie jeździ drogą z Kopaliny do Miłocic przez Miłocice małe - tam to dopiero jest Sajgon. Ale p. Michał ma rację, droga z Minkowic w kierunku Bystrzycy urąga wszelkim standardom. Nie dość, że budowa kanalizacji w Minkowicach trwa już chyba 2 lata, to braki w nawierzchni na pozostałych odcinkach......
Ktoś
Ktoś 22.10.2020, 20:37
Jeżdżę codziennie tą drogą do pracy do Jelcza. Porażka - korki i dziury.
Kamil
Kamil 22.10.2020, 20:28
To niech se kurna Michal kajak kupi i niech plywa
a co ?
a co ? 22.10.2020, 20:03
ja bym tą drogę zamknął ..... , ze wzgledu na bezpieczeństwo kierowcòwi zrobił objazd przez Biskupice ....
minko
minko 22.10.2020, 18:54
Dobrze ze tam teraz nie remontuja na Kolejowej to by bylo dopiero.A pier...ą sie z ta kanalizacja masakra.Władze i ich *** układowe przetargi.

Pozostałe