Ciężarówki niszczą

  • 27.02.2019, 12:20
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Ciężarówki niszczą

Czytelnik zgłasza problem do rubryki MINUS. Podesłał zdjęcie uszkodzonego pobocza w Bystrzycy przy ulicy Wójcickiej. - Wyrwa powstała wskutek przejazdu ciężarówek do piaskowni - pisze do redakcji.

Kto to teraz naprawi? *Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 02.03.2019, 10:25
Naucz sie żyć z tysiącami przejeżdżających aut przez Oławę, przez inne mista też przejeżdżają. Dziwak, przecież to normalne.
Anonim
Anonim 01.03.2019, 17:41
Wam tam wszystko przeszkadza w tej Bystrzycy. Przez Oławę codzennie przejeżdżają setki ciężarówek i co ? Na głowę upadliście że mają pół lasu wyciąć bo burżuazji z Bystrzycy to przeszkadza. Nauczcie się żyć z kopalnią piasku bo tych ciężarówek nie przejeżdża aż tak dużo. Przez inne wioski też przejeżdżają. Dziwaki. Pewnie traktory i motory przejeżdżające przez wioskę także wam przeszkadzają
xawi
xawi 28.02.2019, 22:08
po jakiego grzyba tzw tiry mają jechać do lasu skoro przez Bystrzycę na pusto tj ok 12-15t (na oś ok 3-5T) mogą jechać bez łamania prawa z tego zdjęcia wnioskuję że jakby tak wjechał załadowany pojazd to by trzeba było wzywać holownik bo by już został w rowie
najlepiej wszystko zwalić na ciężarówki i z łowy a może tak święte krowy z osobówek lekko też by zjechały na pobocze i zwolniły tak SAMO JAK KIEROWCY CIĘŻARÓWEK i wszyscy by byli zadowoleni
troszkę więcej wzajemniego szacunku i uprzemości
gość
gość 28.02.2019, 15:06
O , jaki "inteligentny" komentarz !
cześ
cześ 28.02.2019, 08:46
najgorzej po pijaku tamtędy rowerem w nocy wracać :D
Krzysztof
Krzysztof 27.02.2019, 18:44
Ta wyrwa jest powodem przejazdu ciężarówki, na budowę po drugiej stronie drogi. Nie za wszystko, można winić samochody z piaskowni.

Swoją "drogą" ta droga - to istny poligon doświadczalny :-)
adrian
adrian 27.02.2019, 18:08
Przypominam tylko, że miała być realizowana mini obwodnica kopalni piasku, nasi rajcy mieli się tym zająć minęło kilka lat i co? W tej sprawie nie dzieje się nic. Każdy ma to gdzieś. Tym czasem ciężarówki rozjeżdżają już nową drogę przy ul Brzegowej i na Wójcickiej co widać na zdjęciu. Na nowej drodze już zaznaczają się delikatne koleiny jeszcze parę lat i będzie droga do remontu bo szkoda im kasy na zrobienie łącznika . Wystarczy zrobić łącznik z Kopalni do drogi głównej w lesie i nie będzie problemu.
Anonim
Anonim 01.03.2019, 17:50
W Bystrzycy to mieszkają prawie sami biznesmeni menadżerzy lekarze prawnicy którym wydaje się że śwat kręci się wokół nich i są pępkiem świata.
Najlepiej jakby ruch samochodowy odbywał się jedynie wtedy gdy sami wyjeżdżają z garażów a ulica i rzeka mają być ich własnością. Już i tak pozostałe wioski uważają że wam woda sodowa do głowy uderza. I tak taki tir musi przejechać przez inną wioskę ale przecież Bystrzyca to metropolia przez którą ma biec obwodnica bo mieszka kilku nowobogackich którym w d.p.. się przewraca.
cde
cde 02.03.2019, 10:29
Ta kopalnia piasku to twoja czy jesteś szoferem ciężarówki, tłuczku ?
27.02.2019, 13:51
Cały odcinek jest czaderski do skrzyżowania w lesie w stronę Minkowic. Idzie wiosna. Panowie w pomarańczowych uniformach zaraz zaczną smarkać na "asfalt" mieszanką smoły z kamykiem i naprawią całą drogę. Będzie GIT, będzie autostrada do nieba :) :) :)

Pozostałe