"MiłoGranie" w Boże Narodzenie

  • 15.12.2020, 10:07 (aktualizacja 15.12.2020, 10:18)
  • Źródło: Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach
"MiłoGranie" w Boże Narodzenie Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach
Wczoraj Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach rozbrzmiewało kolędami…

 Co tam się działo? Trwały nagrania do świątecznego koncertu miłocickiego "MiłoGrania", promującego krążek pt. "MiłoGranie - kolędowanie bez granic". W Boże Narodzenie, 26 grudnia 2020 o godz. 16:00 będą Państwo mieli przyjemność wysłuchać pięknych kolęd i pastorałek z różnych stron świata. Będzie to koncert online - zostanie wyemitowany na kanale Facebook oraz www.facebook.com/mgckJL oraz YouTube https://www.youtube.com/channel/UC7V7qMjkSgyD1gKAJ_dmGGg
- Brawa i gratulacje za determinację w dążeniu do obranych celów pomimo pandemii, która nam wszystkim pokrzyżowała plany - czytamy na profilu stowarzyszenia Nasze Minkowice. Przyłączamy się!

Źródło: Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe