Modna i praktyczna ? Twoja ława rozkładana!

  • 15.12.2020, 11:30 (aktualizacja 16.12.2020, 08:17)
  • tuOlawa BS
Modna i praktyczna ? Twoja ława rozkładana!
Ławy rozkładane to niewielkich rozmiarów stoły, które idealnie nadają się do salonu, gdzie mogą służyć na przykład jako dobry zamiennik, chociażby popularnych stolików kawowych. Dzięki specjalnej konstrukcji, pozwalającej zwiększyć objętość używanego blatu można je bez problemu przystosować do indywidualnej liczby osób, bądź też w przypadku innych modeli zmienić wysokość, zależnie od tego, kto będzie z nich korzystać.

Rodzaje ław

Istnieje wiele różnych rodzajów ław, które mogą znaleźć się w danym pomieszczeniu. Zapoznaj się z dostępnymi obecnie wariantami w sklepie Edinos.pl i zastanów się, które z nich będą nadawały się najlepiej do danego pomieszczenia.

  • Ławy rozkładane – Najpopularniejszy rodzaj ław. Przeznaczone są zwykle dla osób, które nie posiadają zbyt wielu domowników u siebie w mieszkaniu, jednakże czasami na specjalne okazje muszą przyjąć większą ilości odwiedzających ich gości przy większym stole. Do tego idealnie nadają się proste ławy rozkładane, które nie zajmują zbyt wiele miejsca, jednakże w niektórych okolicznościach pozwolą wystarczająco zwiększyć swoją objętość.
  • Ławy podnoszone – Innym, podobnym do wcześniej opisywanych ław typem są takie, w których można regulować wysokość aktualnego położenia blatu. Stoliki takie szczególnie sprawdzają się w przypadku posiadania małych dzieci. Są one idealnym rozwiązaniem ze względu na uniwersalny użytek zarówno wśród dorosłych, jak i mniejszych osób. Mają one ceny zbliżone do ław rozkładanych.
  • Ławy podnoszone i rozkładane – Zwykle o wiele więcej cenowo wynoszą koszty, które trzeba ponieść za zakup ław posiadających obie funkcje jednocześnie. Jednakże większa ilość pieniędzy pozwala na bardzo dokładne przystosowanie posiadanego stoliku zarówno do ilości osób, które zamierzają z niego korzystać, jak i także ich wielkości, która jest zależna od wieku.

Czym kierować się podczas wyboru?

Oprócz podstawowych rodzajów istnieją ławy posiadające dodatkowe funkcje, potrzebne dla konkretnej części danego domu lub mieszkania.

Oprócz regulacji podstawowych parametrów ław mogą one zawierać specjalnie dodane przez producentów elementy jak przykładowo schowek, mogący posłużyć za szafkę do przechowywania różnych rzeczy.

:
 

Oprócz tego ławy takie posiadają różne konstrukcje, które umożliwiają zmianę ich poszczególnego kształtu. Niektóre meble dostępne sklepach Edinos.pl pozwalają rozkładać się natychmiastowo, po odbezpieczeniu blokad wysuwających dodatkowe elementy, inne z kolei wymagają większych modyfikacji, w których elementy nie wysuną się od razu automatycznie, a całość trzeba będzie rozłożyć ręcznie. Dzięki różnym rozwiązaniom tego typu można pozwolić sobie na ich większą lub mniejszą objętość końcową.

Ławy takie istnieją także w różnych wersjach kolorystycznych, zależnych od materiału, z jakiego zostały wykonane. Jednym z najczęstszych materiałów są, chociażby płyty meblowe, jak i również drewno bukowe, sosnowe albo dębowe.

Istnieje wiele różnych modeli, które ciągle zadziwiają wszystkich innowacyjnością, jaka została zastosowana przez producentów poszczególnych ław, jednakże mając odpowiednie informacje każdemu na pewno uda znaleźć się model idealnie przystosowany pod swoje wymagania.

(tekst sponsorowany)

tuOlawa BS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe