Mocno uszkodzona. Ludzie nie mogą spać

  • 26.02.2019, 09:32
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Mocno uszkodzona. Ludzie nie mogą spać
Oława. MINUS. - Zwracam się z prośbą o pomoc. Użycie swojej mocy i pomóżcie kierowcom i mieszkańcom bloku TBS przy Iwaszkiewicza - pisze do redakcji Czytelniczka. - Z piątku na sobotę po tym, jak przejechało ciężkie auto, zerwała się droga na pasach. Nikt nawet nie podjechał tego zabezpieczyć. Ten kawałek aż do przychodni już dawno powinien być wymieniony, bo w nocy spać się nie da. Auta robią potężny hałas. A teraz kto nie wjedzie w uszkodzoną nawierzchnię ma też uszkodzone auto. Przesyłam zdjęcia. Ta droga to wielki minus. Jest tak potężny hałas, że nie można spokojnie spać. Ta nawierzchnia musi zostać naprawiona. Płyty są zerwane po zimie, w domu nawet przy zamkniętych oknach nie da się wysiedzieć, jeden wielki hałas. Auta jadą bardzo szybko, gdyż ta droga prowadzi do ronda i natężenie jest ogromne. ***Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników! *
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mietek
Mietek 26.02.2019, 10:32
Płyty zawsze będą klawiszować. Trzeba się ich pozbyć i najlepiej wykonać nawierzchnię bitumiczną.
Tylko to jest dość spory kawałek i bardzo szeroki.
Grzegorz
Grzegorz 26.02.2019, 17:34
Krótko i na temat Panie Mietku. Zrobić raz A porządnie. Tak jak w Oławie jest już wykonanych kilka nawierzchni.
Czytelnik
Czytelnik 26.02.2019, 10:28
Jestem mieszkanka bloku TBS. Mieszkam na parterze. Latem jeżeli chce pooglądać tv muszę zamykać okna ponieważ hałas jest tak duży że nie sposób tego wytrzymać. Noca pomimo upałów musimy również spać przy zamkniętych oknach. Wiem że Urząd Miasta wie o problemie ale dla nich lepiej jest załatać jedną lub dwie dziury niż ładować się w koszta. Mam nadzieję że artykuł który się ukazał dzięki tej pani pomoże nam rozwiązać problem i Pan Burmistrz zrobi wszystko żeby wynająć firmę ktora zerwie te płyty i położy asfaltowa drogę.
Edyta
Edyta 26.02.2019, 09:45
Tak to prawda. Znam ten odcinek. Codziennie ta droga jadę do pracy. MASAKRA!!!! Ta droga jest w opłakanym stanie i nie zazdroszczę tym mieszkańca. Płyty są zarwane A nasze miasto dla tych mieszkańców nic nie robi. Przecież ta droga do siebie jedzie codziennie Pan Burmistrz i widzi to?? Władze miasta tak pięknie robicie ścieżki rowerowe zróbcie i ten odcinek.

Pozostałe