Co policjanci robili w sylwestrową noc?

  • 01.01.2021, 13:45 (aktualizacja 01.01.2021, 13:50)
  • Źródło: dolnośląska policja
Co policjanci robili w sylwestrową noc?
Dziś rano policja opublikowała informację o wypadkach, interwencjach i kontrolach przeprowadzonych 31 grudnia

Koniec starego roku i początek nowego przebiegał na dolnośląskich drogach bezpiecznie. Nie odnotowano też żadnych poważnych zdarzeń z użyciem fajerwerków. W zaledwie 8 wypadkach drogowych, do których doszło od 31 grudnia do południa 1 stycznia nowego roku, nikt nie zginął. W całym tym okresie nad bezpieczeństwem mieszkańców i osób przebywających w naszym regionie czuwali dolnośląscy policjanci.
 W działaniach udział wzięli funkcjonariusze pionu prewencji, ruchu drogowego oraz służb operacyjnych. Od 31 grudnia do południa 1 stycznia nowego roku, funkcjonariusze przeprowadzili łącznie ponad 1,5 tys. różnego rodzaju interwencji. Podczas służby ujawnili i zatrzymali 31 osób poszukiwanych. Intensywną służbę pełnili także policjanci ruchu drogowego, którzy czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących. W ciągu omawianego okresu odnotowano zaledwie 8 wypadków. W tych zdarzeniach drogowych nikt nie zginął. Rannych zostało 11 osób. Podczas służby na drogach funkcjonariusze ujawnili i wyeliminowali z ruchu łącznie 35 osób, które mimo wielokrotnych apeli zdecydowały się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów po wcześniejszym spożywaniu alkoholu.

Źródło: dolnośląska policja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
cześ
cześ 07.01.2021, 10:28
No to fest pracowita nocka

Pozostałe