Śliczne - będą do wzięcia

  • 20.01.2021, 18:35 (aktualizacja 20.01.2021, 18:38)
  • Źródło: Przytulisko dla bezdomnych psów w Zakrzowie
Śliczne - będą do wzięcia Przytulisko dla bezdomnych psów w Zakrzowie
Pisaliśmy już o tych młodych od suczki Saby, które skończyły dwa tygodnie. Dziś raz jeszcze, bo jest nowe piękne zdjęcie maluchów. - To, że tak ładnie wyglądają, to przede wszystkim zasługa mojej żony - mówi Adam Polit z Przytuliska dla bezdomnych psów w Zakrzowie. - Jeżeli są chętni do adopcji, to zapraszamy do zgłaszania się. Odbiór jest możliwy, gdy będą miały 7-8 tygodni. Sunia jest bardzo mądra, więc pewnie takie też będą młode

Sunia miała szczęście, że urodziła dziesiątkę małych w warunkach przytuliska, w suchej ocieplanej budzie, na suchym posłaniu, a nie na łąkach, gdzie dzień wcześniej została znaleziona wraz z i jej towarzysza. Dobrze, że psiaki dały się złapać i trafiły pod dobrą opiekę. To wszystko było możliwe dzięki Adamowi Politowi, który jak zwykle zareagował szybko i zdecydowanie. 

Kontakt w sprawie młodych poprzez stronę FB lub tel. 667735988

 

Źródło: Przytulisko dla bezdomnych psów w Zakrzowie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe