Galeria OKO otwarta! Co można zobaczyć? Jaki limit osób?

  • 02.02.2021, 19:09 (aktualizacja 02.02.2021, 19:16)
  • Źródło: Centrum Sztuki w Oławie
Galeria OKO otwarta! Co można zobaczyć? Jaki limit osób?
Od 1 lutego możliwe jest stacjonarne zwiedzanie wystaw w Galerii OKO mieszczącej się w Ośrodku Kultury (filia nr 2 Centrum Sztuki w Oławie).

Centrum Sztuki informuje, że limit osób mogących jednocześnie przebywać w Galerii wynosi 7 osób. Uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt w sprawie zwiedzania wystawy pod nr tel. 71 313 28 29 lub pod adresem e-mail: [email protected]. Podany limit obowiązuje do odwołania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądania wystawy na żywo i prosimy o honorowanie obowiązujących zasad.

W lutym zapraszamy do Galerii OKO na wystawę “Fotografia w czasach zarazy” – to zbiór prac uczestników Warsztatów Fotografii Analogowej, które odbywają się Centrum Sztuki w Oławie pod kierunkiem Zbyszka Kordysa. Jak mówi opiekun grupy: “Z przyczyn oczywistych zajęcia nie odbywają się od marca ubiegłego roku, z wyjątkiem małej jesiennej przerwy, dopiero teraz mamy więc przyjemność zaprezentować efekty dotychczasowych działań. Wystawa nie ma motywu przewodniego, prezentowany jest wybór najlepszych prac, jednak ich cechą wspólna jest szlachetna technika wykonania. Wszystkie fotografie są czarno-białymi powiększeniami wykonanymi pod powiększalnikiem z tradycyjnego negatywu. Mam ogromną nadzieję, że w najbliższych dniach otworzy się możliwość oglądania prac, choćby w małych grupach, zapraszam więc serdecznie do odwiedzania galerii “OKO” w filii nr 2 Centrum Sztuki w Oławie przy ulicy 11 listopada 27“.

Autorami zdjęć z wystawy “Fotografia w czasach zarazy” są: Marcin Marszałek, Łukasz Stelczyk, Dariusz Krieger, Remigiusz Batóg, Gabi Możejko, Emilka Domańska, Kaja Kubicz, Emilka Bujarska, Julia Rogowska, Krzysiek Ozga, Natalia Żmijowska, Joanna Szymańska, Krystyna Kufel, Beata Potyrała, Julia Prokop.

Relacja video z tej wystawy będzie dostępna pod koniec lutego na kanale YouTube Centrum Sztuki w Oławie.

Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć Krzysztofa Niźnika “Obiektywnie skoncertowani II”. Fotografia muzyczna. Cykl 48 muzycznych portretów, które zatrzymały w obiektywie atmosferę koncertów, a także charakterystyczne dla występujących muzyków pozy i gesty, można również oglądać na stronie Centrum Sztuki w Oławie (http://kultura.olawa.pl/wydarzenia/obiektywnie-skoncertowani-ii-fotografia-muzyczna-krzysztofa-niznika/

Źródło: Centrum Sztuki w Oławie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe