Nowy teledysk oławskich raperów

  • 06.12.2019, 11:14
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Nowy teledysk oławskich raperów

Wczoraj odbyła się premiera klipu oławskiego składu WGWC

WGWC, czyli ARO i KBU, dwóch młodych raperów z ekipy 10 pięter działających już od kilku lat w oławskim rap podziemiu.
Po kilku latach, starsi i bogatsi o życiowe doświadczenia wspólnie postanowili stworzyć profesjonalny album, składający się z 13 ciekawych utworów.
Całość materiału można odsłuchać TUTAJ
Raperzy zachęcają też do obejrzenia teledysku
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Helka
Helka 15.12.2019, 12:19
Do 1z5: Tyle miłości i przedświątecznego zrozumienia, tolerancji, szacunku dla tych chłopaków, że naprawdę serce rośnie. Co to się wyrabia przed Bożym Narodzeniem. Moc działa cuda ;)
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.12.2019, 20:38
Moc świąt to znaleźć możesz sobie w pakiecie reklamy Play'a. "1z5" faktycznie troszkę pospinany, ale szukanie rozgłosu w Hip-Hop'ie ( zaznaczam, że to tzw "głębokie podziemie" ) poprzez wiadomości powiatowe razi w oczy. Jesteś słaby to leżysz w cieniu. Brak wyników w czymkolwiek z czasem powoduje frustrację, bezsilność na tle różnych uczuć. Tonący brzytwy się chwyta, a w tym przypadku to redakcja lokalnej gazety. Widocznie komuś zależy na miejscowym "fejmie" aby się dowartościowywać. ..."Jesteś słaby, więc tani i to są ku*** kpiny" - Peja.
1z5
1z5 15.12.2019, 08:08
Klip, klipem...
Promować się w lokalnej gazecie?! Podziemie? Pojęcia chłopaki nie mają o tym kim stali się w momencie promowania w owej redakcji, która wiedzę na temat podziemia w Oławie ma zerową. Bilbordy trzeba było brać. Gwiazdy. Trzeba było zapłacić za front strony w gazecie kilka tysi to byście przez tydzień co najmniej byli rozpoznawani w autobusie czy warzywniaku. I wtedy morale +5. Promotorzy Hip-Hop, Rap odmówili?! Gwiazdy co się bujają jak starej babie cycki. Gdyby to był przykładowo underground Wrocławia to za taką reklamę zostali by zjedzeni...Lokalni celebryci na froncie z typem, który nie radzi sobie na bicie. Aro? powiedzmy, że spoko, ale to jajo z pierwszej zwrotki powinien nauczyć się podstaw. Proponuję zacząć od prostego: 1-2-3-4 a później próbować wchodzić na: 1 i 2 i 3 i 4 i. I tak na marginesie...takie legendy jak Rychu Peja mają problem z oceną tego, kiedy można nazwać się raperem. A ich już ochrzczono: Raperzy z Oławy. Zasłużeni tak, że wiki pęka w szwach. Oława +5km i nic dalej, oto wasz zasięg.
Lol
Lol 15.12.2019, 11:58
Żałosny typek.
P3JOT
P3JOT 06.12.2019, 11:58
Jest Liga ! Its 10 P człeniu.

Pozostałe