A TY?

  • 23.02.2021, 17:45
  • Źródło: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Tęcza w Oławie
A TY?
Dzisiaj z Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom Tęcza w Oławie płynie przesłanie dla każdego: LUBIĘ SIEBIE. Proste, mocne i dla każdego. Warto przemyśleć i zobaczyć, czy jesteśmy w stanie się pod tym podpisać

Podczas psychologicznych w Warsztatach Terapii Zajęciowej dziś postanowili zająć się niełatwym zagadnieniem, jakim jest AKCEPTACJA SIEBIE. - Dla naszej warsztatowej społeczności ważne jest dostrzeganie mocnych stron każdego z nas, by móc lepiej sobie radzić z tym, co trudne - mówią w WTZ. - Większa część uczestników otwarcie powiedziała: lubię siebie i z uśmiechem na twarzy opisywała swoje umiejętności. Kto jak kto, ale oni to potrafią zarażać pozytywnym myśleniem! 

A WY? A TY?

Źródło: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Tęcza w Oławie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe